Поліцейський, який перший мав контакт зі Скріпалем вийшов з лікарні

Британські поліцейськіБританські поліцейські

Британський поліцейський сержант Нік Бейлі, який першим мав контакт з колишнім шпигуном Сєргєєм Скріпалєм після спроби його отруєння, залишив лікарню після більш ніж двох тижнів лікування.

Читайте також: «Путін стверджує, що під час Смоленської катастрофи не було вибухів»

Бейлі був госпіталізований після контакту з паралітично-конвульсивною речовиною «новічок», яка використовувалася для нападу на Скріпаля.

Reuters пише, що Бейлі серйозно захворів, але не надає інформації про симптоми захворювання або про довгострокові наслідки контакту з «новічком».

Солсбері

Солсбері

Читайте також: «Тереза Мей про атаку на Сєргєя Скріпаля»

Минулого тижня Telegraph повідомив, що будинок Бейлі був оточений кордоном, а поліція навіть реквізувала автомобілі його родини і поставила кордони на всій тупиковій вулиці, де знаходиться їх будинок.

Раніше Daily Mail повідомив, що другий поліцейський, який мав контакт з «новічком» був госпіталізований; його стан не важкий.

Читайте також: «З усіх країн найбільш масштабну військову підтримку Україні надали США»

Скріпаль — колишній полковник російської військової розвідки ГРУ. Він був засуджений у Росії за шпигунство на користь Великої Британії. У 2010 році був помилуваний і включений до обміну шпигунами. Після прибуття до Великої Британії оселився в Солсбері.

Арешт Скріпаля в Росії

Арешт Скріпаля в Росії

Be the first to comment on "Поліцейський, який перший мав контакт зі Скріпалем вийшов з лікарні"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**