Політик: Москва може спробувати сфальсифікувати вибори в США

мас-медіаThe New York Times

Лідер демократів в Сенаті США Гері Рід вважає, що хакери можуть змінити результати голосування в деяких штатах і підірвати довіру до виборчої системи США.

Читайте також: «Розвідка США: за зломом пошти Демократичної партії стоїть Росія»

Лідер демократів в Сенаті США Гері Рід припустив, що Росія може сфальсифікувати результати виборів президента США. Рід написав відповідного листа директору Федерального бюро розслідувань (ФБР) Джеймсу Комі, яке в понеділок, 29 серпня, опублікувала інтернет-версія газети The New York Times (NYT).

Рід, зокрема, вказує, що втручання російського уряду в передвиборну кампанію в США «більш масштабне, ніж відомо всім, і може включати намір сфальсифікувати офіційні результати голосування». «Очевидність прямого зв’язку російського уряду з передвиборчою кампанією Дональда Трампа продовжує зростати», — вказує сенатор, нагадавши, що колишній перший заступник директора ЦРУ Майкл Морелл назвав республіканського політика «мимовільним агентом» Росії і Кремля.

Америка

Президентські вибори 2016 року в США

Читайте також: «Клінтон збільшила відрив від Трампа у два рази»

Видання також нагадує, що 18 серпня ФБР попередило американські виборчі комісії про те, що в двох штатах були спроби злому баз даних виборців. В одному випадку зловмисникам вдалося завантажити інформацію, в іншому — тільки пробити захист. За даними Yahoo News, мова йде про штати Арізона і Іллінойс. При цьому, вказує NYT, залишається неясним, чи хочуть хакери вплинути на підсумки виборів, або персональна інформація про виборців знадобилася їм для інших цілей.

У своєму листі главі ФБР Рід не роз’яснює, яким чином хакери здатні маніпулювати ходом голосування в США. У той же час він заявив NYT, що Росія може зосередити свої зусилля на «менше, ніж шести», штатах, які не визначилися, змінити результати голосування і підірвати довіру до виборчої системи. Сенатор висловив надію, що правоохоронці ретельно розслідують цю інформацію, і результати даного розслідування будуть публічними.

Читайте також: «Клінтон: Трамп доведе Америку до банкрутства»

президентські вибори

Дональд Трамп та Хілларі Клінтон

 

 

Be the first to comment on "Політик: Москва може спробувати сфальсифікувати вибори в США"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**