Поляки приїздять у Білорусь лікуватися

ЛікарЛікар

У Білорусі наполовину нижчі ціни і немає черг. Це основні причини, чому польські громадяни вирішують лікуватися у сусідній країні, — повідомляє польське інтернет-видання Money.pl. Пацієнти також цінують високі стандарти обслуговування та індивідуальний підхід персоналу до кожного пацієнта.

Читайте також: «Польща збільшить свою армію наполовину»

З 2016 року поляки можуть відвідувати Гродненську область Білорусі без віз. Завдяки цьому Гродно став привабливим місцем для медичних туристів.

Money.pl описує випадок одного з пацієнтів, який мешкає в селі, яке розташоване ближче до білоруського Гродно, ніж до польського Білостоку. У Білорусі він пройшов обстеження, а потім операцію з видалення грижі, яка коштувала йому половину того, що потрібно було б заплатити в Польщі.

Гродно

Гродно

Читайте також: «Польща активно переходить на саудівську нафту»

Білоруські санаторії також популярні серед поляків. День перебування в такому оздоровчому закладі коштує від 130 злотих до 200 злотих із харчуванням та процедурами. Як пише Money.pl, це на 30-40 відсотків менше, ніж у Польщі.

Читайте також: «У Польщі поновили справу проти слідчих по Смоленській катастрофі»

У Польщі з’явилися перші туристичні агентства, що спеціалізуються на цьому виді туризму. Їх послугами будуть користуватися пацієнти з усієї крани, а не тільки з прикордонних воєводств.

Money.pl

Money.pl

Be the first to comment on "Поляки приїздять у Білорусь лікуватися"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**