Польща серйозно розгляне українську інформацію про російські війська, які залишилися після навчань «Запад-2017»

Антоні МацеревичАнтоні Мацеревич

Під час виступу на польському телебаченні міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич заявив, що українці дуже добре проінформовані про спільні російсько-білоруські навчання «Запад-2017» та висловив переконання, що українська інформація про те, що російські війська залишилися у Білорусі після цих навчань повинна сприйматися серйозно.

Читайте також: «Міністр оборони Польщі: напад Росії на Україну — це зіткнення цивілізацій»

«Ми ретельно вивчаємо інформацію з України. Ця країна дуже обізнана в російських справах, я дуже серйозно ставлюся до цієї інформації», — сказав Мацеревич, зазначивши, що на даний момент він не готовий підтверджувати чи заперечувати дану інформацію. За його словами, Польща зможе висловити свою оцінку до кінця наступного тижня.

За словами польського міністра, у навчаннях «Запад-2017» взяли участь120 тисяч солдатів, і виведення такої великої кількості військ вимагає немало часу. «Завжди можна сказати, що цей процес ще не завершено, що ми маємо справу не з військами, які постійно там перебувають, а з процесом їхнього повернення. Я думаю, що до кінця наступного тижня ми зможемо з’ясувати чи залишилися деякі військові підрозділи або це помилкова інформація», — сказав він.

Читайте також: «Польща збільшить свою армію наполовину»

Варшава

Варшава

 

Be the first to comment on "Польща серйозно розгляне українську інформацію про російські війська, які залишилися після навчань «Запад-2017»"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**