Польща пригрозила Росії новими санкціями

index

Прем’єр-міністр Польщі Єва Копач заявила, що у разі невиконання Росією зобов’язань щодо конфлікту на сході України Європа накладе на неї додаткові санкції.

«Європа каже, що якщо Росія не виконає зобов’язань (у питанні конфлікту в Україні), вона буде змушена накласти чергові санкції, не кажучи вже про продовження тих, які діють зараз», — сказала вона.

Копач також заявила, що задоволена розміщенням в Польщі і в інших країнах регіону важкої техніки США, зазначивши, що це «гарантія того, що у Польщі є сильний союзник».

«Це посилення східного кордону НАТО, це результат наших добрих відносин зі Сполученими Штатами Америки, це гарна відповідь на те, що відбувається в Україні», — сказала прем’єр Польщі.

При цьому Копач заявила, що даний факт не може погіршити відносини з Росією.

«Ні, — сказала вона. — Розмови, що стосуються протиракетної системи оборони, яка буде розміщена на території Польщі в 2018 році вже викликали схожу реакцію з боку Росії. Сьогодні Росія, на жаль, не розуміє однієї речі: Україна, яка є нашим прямим сусідом, має право на власний європейський вибір, має право на цілісність і територіальний суверенітет».

Прем’єр Польщі при цьому висловила переконаність, що Європа повинна прийти до одностайної думки щодо ситуації в Україні.

Be the first to comment on "Польща пригрозила Росії новими санкціями"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**