Польща запрошує узбецьких заробітчан

УзбекистанУзбекистан

З переговорів делегації Міністерства праці Республіки Узбекистан із політичними та діловими партнерами в Польщі випливає, що Узбекистан готовий допомогти польській економіці своїми заробітчанами.

Читайте також: «Мінімальна зарплата в Польщі зросте до рекордного рівня»

За даними порталу gloswschodu.org, за день до переговорів було проведено дві зустрічі з представниками місцевої влади міст Лодзь та Люблін. Воєводи Багіньський та Чарнек підтвердили свою готовність залучати фахівців з Узбекистану. Вони зазначили, що існує брак кваліфікованих працівників, особливо в сільському господарстві. Це також стосується тваринництва та текстильної й харчової промисловості.

Польща на мапі Європи

Польща на мапі Європи

Читайте також: «Сейм Польщі показав Україні приклад боротьби з кнопкодавством»

Під час зустрічі всі погодилися, що найбільшою проблемою є процедури, пов’язані з видачею дозволів на роботу. Польська сторона висловила бажання прискорити та спростити цей процес для працівників з Узбекистану.

Делегація Узбекистану також взяла участь у зустрічах з представниками Люблінського Бізнес-клубу та директором агентства з працевлаштування TRADMA. У результаті зустрічей було досягнуто угоди про співробітництво.

Читайте також: «Польща переповнена іммігрантами з ісламських країн»

Польська сторона сподівається, що в майбутньому вона не тільки працевлаштовуватиме кваліфікованих працівників з Узбекистану, але й розпочне інвестиційну діяльність в економіці цієї країни.

Мапа Узбекистану

Мапа Узбекистану

Be the first to comment on "Польща запрошує узбецьких заробітчан"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**