Польща вимагає від НАТО посилити присутність біля кордонів з Росією

5593d4243caf6_armiya-polshi

Польща буде наполягати на посиленні постійної присутності сил НАТО на східному кордоні. Про це заявив президент Польщі Броніслав Коморовський.

Коморовський зазначив, що під час саміту НАТО, який відбудеться в липні 2016 року, Польща наполягатиме на посиленні вже існуючої постійної присутності сил НАТО на східному кордоні.

Польський лідер підкреслив, що Польща буде відстоювати позицію, щоб після 2016 року був не тільки «збережений ротаційний характер присутності військ НАТО в Східній Європі, але також, щоб були укріплені вже існуючі елементи постійної присутності сил НАТО на східному кордоні».

Він уточнив, що мова йде про розміщення складів із зброєю, які дозволять скоротити час на «підготовку до ефективної оборонної операції» в разі загрози.

Коморовський також повідомив, що Польща буде наполягати на тому, щоб інші країни НАТО збільшили свої військові бюджети до 2% ВВП, як це зробила Варшава відразу після останнього саміту Альянсу в Ньюпорті.

Нагадаємо, польський парламент вирішив у середу, 27 травня, підняти в 2016 році видатки на оборону до 2% ВВП. Таким чином, до 2022 року Польща витратить на озброєння 130 млрд злотих.

Be the first to comment on "Польща вимагає від НАТО посилити присутність біля кордонів з Росією"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**