Польський медик: Українка не є людиною

Saint John AmbulanceSaint John Ambulance

Польський медик, що працює у Великій Британії, розмістив на Facebook запис на тему українки, яка померла в результаті аварії. Чоловік прокоментував це так: «Українка — не людина».

Читайте також: «Польська економіка тримається на українських заробітчанах»

Чоловік опублікував коментар під інформацією про летальний випадок, що стався в польській Лодзі. Він написав: «Таке гарне «Ауді» знищили». Коли користувачі Інтернету вказали йому, щоби він «звернув увагу на те, що внаслідок аварії померла жінка», той відповів: «Це українка, будь ласка, не плутайте поняття».

На цей випадок швидко відреагував польський Центр моніторингу расизму та ксенофобії.

Сторінка у Facebook Адама Забіловича

Сторінка у Facebook Адама Забіловича

«Адам Забілович — емігрант. Він залишив Польщу, працював у Великій Британії у Saint John Ambulance. Людина, яка щоденно допомагає, одночасно позбавлена рефлексу визнання українки людиною. Тому що це людина «гіршого сорту»? Недолюдина? Тому, що вона приїхала до Польщі у пошуках кращого життя? Чому Адам переїхав до Великої Британії? При цьому всьому Адам не є ідіотом. Він говорить дуже добре, має великий словниковий запас. Не можна припустити, що його дегуманізація є результатом відсутності глибшої рефлексії. Чи була це свідома дискримінація? Або, можливо, вираження деяких глибоко прихованих комплексів емігранта?», — написали представники Центру.

Читайте також: «Східноєвропейських заробітчан можуть вислати з Великої Британії»

Про скандальні слова польського медика поінформовано його британського роботодавця

Про скандальні слова польського медика поінформовано його британського роботодавця

Центр моніторингу расизму та ксенофобії швидко поінформував про скандальні слова польського медика його британського роботодавця.

«Ми дуже серйозно ставимося до такого роду коментарів та відразу реагуємо, коли справа стосується наших співробітників або волонтерів», — пише Сара Кеплестон з прес-відділу St. John Ambulance.

Читайте також: «Польща закриває двері для заробітчан»

Вона додала, що справа була передана до філії в Північній Ірландії, де працює Адам Забілович.

 

Be the first to comment on "Польський медик: Українка не є людиною"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**