Польський дипломат у США: Трамп не близький до Путіна

The Daily SignalThe Daily Signal

«Поляки, на мою думку, є найкращим барометром того, чи є хтось близький до Росії, — сказав Генеральний консул Польщі в Нью-Йорку Мачей Голубевський. В інтерв’ю The Daily Signal він заявив, що Польща не вважає Дональда Трампа другом Владіміра Путіна.

Читайте також: «Дональд Трамп поділяє думку щодо сумнівної користі загальної вакцинації» 

Говорячи про рішення Трампа відправити до Польщі чергові підрозділи американських солдат, Голубевський зазначив: «Зрозуміло, що президент США далекий від дружніх відносин з Росією» (в оригіналі: «cozy with Russia»). «Поляки, я думаю, є найліпшим барометром того, чи є хтось близький до Росії, тому що ми найкраще розуміємо загрозу», — відзначив консул у телефонній розмові з The Daily Signal.

Дипломат нагадав промову Дональда Трампа в липні 2017 року під час візиту до Польщі. «Він не міг висловитися більш чітко, засуджуючи Росію за те, що вона робить в Україні або в Сирії, а також за шантаж Європи за допомогою створення монополії на постачання газу», — сказав Голубевський. Він також наголосив на важливості ролі США у забезпеченні безпеки в Європі.

Читайте також: «Трамп анонсував перегляд режиму вільної торгівлі з Канадою і Мексикою» 

«Деякі нещодавні дослідження свідчать, що якщо б Європа вирішила самостійно захищатися від потенційної російської агресії на східному фланзі, то їй знадобилося б 20 років, щоб досягти здатності ефективно оборонятися і протистояти російським силам», — сказав польський дипломат в розмові з The Daily Signal.

Дональд Трамп

Дональд Трамп

 

 

 

Be the first to comment on "Польський дипломат у США: Трамп не близький до Путіна"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**