Половина мігрантів, прийнятих Португалією згідно з квотами, виїхала з країни

ПортугаліяПортугалія

Більше 50% біженців, прийнятих Лісабоном в рамках квот, встановлених Європейською комісією, вже виїхали з Португалії. Згідно з оцінками уряду, з 1520 іммігрантів залишилося 768 осіб. Випадки повернення є спорадичними.

Читайте також: «Чи залишиться Іспанія єдиною державою?»

У документі «Рапорт про оцінку португальської політики щодо переселених біженців», опублікованому у вівторок соціалістичним кабінетом Антоніо Коста, було виявлено, що спроби знайти мігрантів, які залишили Португалію, зазнають невдачі, бо вони не зацікавлені в поверненні.

За оцінками, лише 10% біженців, які залишили Португалію, були виявлені в інших країнах Європейського Союзу та змушені до повернення.

Звіт був представлений на прохання «Лівого блоку» — політичної сили, яка спільно з комуністами та «зеленими» підтримує в парламенті уряд Коста, який має меншість. У грудні депутати вимагали детальної інформації про процес прийняття біженців та умови, в яких вони мешкають.

Мігранти

Мігранти

Читайте також: «ЄС запровадить санкції проти Іспанії та Португалії»

Звернення парламентарів з «Лівого блоку» було наслідком голодування, оголошеного в листопаді іракським біженцем Саманом Алі, який стверджує, що Лісабон відмовляється залишати його на законних підставах. Іракець, який перебуває в Гімараїсі, є одним з близько 30 біженців-єзидів, які не втекли з Португалії.

У грудні міністр у справах координації урядової політики Едуардо Кабріта заявив, що, незважаючи на втечу біженців з Португалії, Лісабон має намір найближчими місяцями прийняти біля тисячі нових іммігрантів, які зараз перебувають у таборах в Греції та Італії.

У рамках квотної системи розподілу біженців в 2015 році Брюссель призначив Лісабону майже 4300 іммігрантів. У квітні 2017 року, коли Португалія прийняла понад 1250 біженців, з’ясувалося, що мігранти, в основному з Еритреї, Сирії та Іраку, масово залишають іберійську країну.

Португальці

Португальці

Читайте також: «Українці в Португалії»

Місцеві ЗМІ тоді з’ясували, що з Португалії виїхали понад 40% прийнятих біженців, переважна більшість яких відправилась до Німеччини, Франції, Швеції, Бельгії та Нідерландів.

Be the first to comment on "Половина мігрантів, прийнятих Португалією згідно з квотами, виїхала з країни"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**