Подробиці нападу на християн в Єгипті. Число жертв зросло до 35 осіб

КоптиКопти

Єгипетський президент зобов’язав уряд взяти під особливий контроль розслідування справи про атаку на християн.

Читайте також: «Геополітичний виклик ісламського світу»

Президент Єгипту Абдель Фаттах ас-Сісі розпорядився взяти під особливий контроль розслідування збройного нападу на християн-коптів в провінції Ель-Мінья.

Про це повідомив представник кабінету міністрів країни.

За його інформацією, єгипетський президент зобов’язав «уряд, державні органи та відповідальних осіб взяти під особливий контроль розслідування справи про атаку на християн і надати негайну медичну допомогу всім постраждалим і підтримку сім’ям загиблих в результаті атаки, вчиненої в південноєгипетській провінції». Відзначається, що ас-Сісі «в постійному режимі стежить за розвитком подій навколо цього інциденту і ходом розслідування злочину в Ель-Миньї».

Фаттах ас-Сісі

Фаттах ас-Сісі

Читайте також: «Уряд Єгипту пішов у відставку»

За офіційними даними МОЗ Єгипту, при атаці загинули 28 людей, близько 30 отримали поранення. За даними глави Коптського культурного центру отця Арамії, під час нападу були вбиті 35 християн.

З 10 квітня в Єгипті за рішенням президента країни було введено надзвичайний стан терміном на три місяці. Це сталося через добу після двох терактів в християнських храмах в містах Танта і Олександрія, в результаті яких загинули понад 45 осіб і понад 100 були поранені. Відповідальність за них взяло на себе терористичне угрупування Ісламська Держава.

Читайте також: «Російських туристів визнали найгіршими в світі»

Прапор Єгипту

Прапор Єгипту

Be the first to comment on "Подробиці нападу на християн в Єгипті. Число жертв зросло до 35 осіб"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**