Перший чорношкірий італійський сенатор виступає проти міграції

РимРим

Тоні Івобі, емігрант з Нігерії, став першим чорношкірим сенатором в історії країни (він виграв вибори в Брешіа, місті в Ломбардії). Івобі є політиком антиіммігрантської Ліги — найбільшого переможця позачергових парламентських виборів в Італії.

Читайте також: «Італійські неофашисти здобувають популярність на антимігрантських настроях»

Ліга після виборів стала другою силою в італійському парламенті, а правовий блок, в рамках якого він змагався за депутатський мандат, одержав більшість голосів на виборах.

«Після більш ніж 25 років боїв в рамках великої родини Ліги, я починаю нову велику пригоду», — написав Iвобі на Facebook після здобуття мандата сенатора.

Читайте також: «Італія погрожує заблокувати прийняття бюджету ЄС через квоти на біженців»

Клаудіо Боргі

Клаудіо Боргі

Клаудіо Боргі, один з лідерів Ліги підкреслив, що внесення у виборчі списки цієї партії Iвобі свідчить про те, що антиіммігрантське угрупування не є расистським.

«Я хочу звернути увагу, що перший чорношкірий сенатор в історії Італійської республіки — це наш політик», — сказав Боргі. Нещодавно у Флоренції сотні африканських іммігрантів протестували після того, як італієць застрелив сенегальського мігранта. Ліваки звинуватили Лігу у зростанні расової напруги в країні.

Читайте також: «В Італії арештовано рахунки і вілли сина Азарова»

Iвобі, що належить до партії протягом 25 років, допоміг у створенні її антиіммігрантської програми яка, серед іншого, передбачає спрощення процедури депортації іммігрантів і відмову від прийому біженців, врятованих судами неурядових організацій у водах Середземного моря.

Мігранти

Мігранти

Be the first to comment on "Перший чорношкірий італійський сенатор виступає проти міграції"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**