Пентагон: Росія і Китай розробляють можливості атакувати США з космосу

американське виданняThe Washington Post
адмірал

Сесіл Хейні

Про це свідчать випробування по запуску ракет, впевнені американські військові.

Читайте також: «НАТО починає безпрецедентну операцію в Егейському морі»
Росія, Китай та інші країни розвивають технології, які могли б змагатися з інфраструктурою національної безпеки Сполучених Штатів, розмішеної в космосі. Співробітники Пентагону побоюються, що американські супутники залишаться без захисту. Про це йдеться в статті The Washington Post.

«Ми повинні визнати, що, незважаючи на наші зусилля, конфлікт може початися або розширитися в космосі», — сказав адмірал Сесіл Хейні, глава Стратегічного командування США.

Читайте також: «Глава розвідки США зробив прогноз щодо війни на Донбасі»

Співробітники служби безпеки США стурбовані не тільки тим, що ракети можуть вивести їх супутники з ладу, а й тим, що робота їх обладнання може бути заблокована. Потенційні вороги можуть «засліпити» сенсори, тимчасово вивівши їх з ладу, або розмістити крихітні супутники-паразити, які будуть створювати перешкоди. Це може призвести до того, що солдати, опинившись на поле бою, будуть обмежені в засобах комунікації, або ракети не зможуть знайти свої цілі.

Нагадаємо, в квітні в РФ відбувся перший пуск ракети-носія з космодрому «Східний». Під час пуску ракети-носія «Союз-2.1а» був запущений наносупутник SamSat-218D, який не виходив на зв’язок через сильне обертання навколо своєї осі. Пізніше супутник почав подавати уривчасті сигнали.

Читайте також: «США — геополітичний лідер однополярного світу»

США

США стурбовані тим, що американські супутники можуть бути виведені з ладу

 

Be the first to comment on "Пентагон: Росія і Китай розробляють можливості атакувати США з космосу"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**