Парубій передав до ГПУ матеріали про причетність Медведчука до організації сепаратистів на Донбасі

голова верховної радиАндрій Парубій

Голова Верховної Ради Андрій Парубій заявляє, що оскаржуватиме рішення Печерського райсуду, який зобов’язав його спростувати звинувачення на адресу екс-глави Адміністрації Президента Віктора Медведчука у фінансуванні екстремістських груп на Сході України.

Читайте також: «Парубій: Кремль спробує влаштувати провокацію в Одесі 9 травня»

Про це Парубій повідомив «Українській правді» на прохання прокоментувати рішення суду. Раніше сайт очолюваного Медведчуком «Українського вибору» оприлюднив інформацію про те, що Печерський райсуд Києва зобов’язав спікера ВР Андрія Парубія спростувати звинувачення на адресу колишнього глави Адміністрації Президента Віктора Медведчука у фінансуванні екстремістських груп на Сході України. «Цей суд триває з 14 року, коли я публічно сказав, що Медведчук, на моє переконання, мав причетність до організації сепаратистів на Сході України. Він подав до суду. Я виграв всі суди по всіх інстанціях. Він повторно подав до суду — тепер у Печерський і здобув на першому етапі це рішення», — сказав Парубій.

український вибір

Псевдоукраїнський вибір

Читайте також: «Як нейтралізувати Медведчука. Швидко і недорого»

«Але без сумніву, я, моя юристи і адвокати, ми подамо апеляцію. У мене немає сумнівів, що апеляція буде виграна», — заявив Парубій. Він також повідомив, що передав всі матеріали, які «свідчать про причетність Медведчука до антиукраїнських дій на Донбасі» Генеральній прокуратурі під час його допиту у справі Майдану. «Я кілька тижнів тому передав. Генпрокуратура тепер вивчає ці матеріали», — сказав Парубій.

Він нагадав, що під час роботи секретарем в РНБО він прибув до Луганська у перший день захоплення СБУ і там спілкувався з бойовиками напряму. «Саме від них я отримав цю інформацію», — уточнив він. Парубій також уточнив, що за його інформацією, Медведчука вже викликали в ГПУ з цього приводу.

Читайте також: «Активісти запропонували обміняти Віктора Медведчука на Надію Савченко»

путін

Кум Путіна

 

Be the first to comment on "Парубій передав до ГПУ матеріали про причетність Медведчука до організації сепаратистів на Донбасі"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**