Парубій: Кремль спробує влаштувати провокацію в Одесі 9 травня

ЗМІ5 канал
спікер

Андрій Парубій

Те, що не вдалося зробити Кремлю 2 травня в Одесі, може повторитися 9 травня. Про це заявив Андрій Парубій, даючи інтерв’ю 5 каналу. За словами голови Верховної Ради, він отримав інформацію про підготовку провокацій. Раніше в РФ, як зазначає Парубій, пройшла нарада на вищому рівні, в якій брав участь Сєргєй Іванов, голова адміністрації президента.

Читайте також: «Інститут національної пам’яті попередив про заборону використання будь-яких червоних прапорів 9 травня»

Він доручив російським силовикам дестабілізувати ситуацію в декількох українських містах. Кремль виділив для цього величезні кошти, і тільки на провокації в Одесі буде витрачена сума, рівна бюджету невеликого міста в Росії. Голова ВР підкреслив, що «перенесення заходів» пов’язане тільки з тим, що 2 травня в Одесі дуже злагоджено працювали співробітники правоохоронних структур.

Читайте також: «У Німеччині Кремль також веде гібридну війну»

Спікер не виключив, що Кремль залишився задоволений тим, що провокації були перенесені саме на 9 травня — в цей день можна здійснювати спроби спекуляції навколо ветеранів та історії Другої світової війни. Незважаючи на ці плани, у Кремля нічого не вийде, запевнив Парубій.

Читайте також: «Кремль відреагував на ідею ВРУ розірвати дипвідносини»

МВС

2 травня 2016 року сепаратистським провокаціям в Одесі вдалося запобігти

 

 

 

 

Be the first to comment on "Парубій: Кремль спробує влаштувати провокацію в Одесі 9 травня"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**