Партія Зеленського втрачає популярність

ВРУВРУ

Парламентарям від президентської партії вистачило кілька місяців, щоб розчарували українців.

 
Читайте також: «Чого слід очікувати від «слуг народу» або стрибок у незвідане»

 
Корупційні скандали, поліграфні дослідження, хабарництво, домовленості з олігархами та листування з повіями в пленарному залі. Це скандали, які нещодавно потрясли український парламент.

 

Розкол у «Слузі народу» з’явився менше ніж через три місяці після першого засідання Верховної Ради.

 

Депутат українського парламенту Ганна Скороход 15 листопада була виключена з лав «Слуги народу» разом з депутатом Антоном Поляковим. Тепер вони хочуть створити нову фракцію в парламенті. У вівторок в інтерв’ю українському телеканалу «Прямий» Скороход заявила, що незабаром лави президентської партії залишать ще 11 депутатів.

 

Київ

Київ

 

Поляков занадто часто був відсутнім у сесійній залі. Його також звинувачують у «порушенні партійних домовленостей». Скороход має серйозніші звинувачення. Олександр Корнієнко, голова партії, розповів про «десятки справ», коли депутатка пропонувала хабарі іншим депутатам. Раніше керівництво партії звинувачувало її у «лобіюванні інтересів олігархів».

 
Читайте також: «У Тунісі обрали свого Зеленського»

 
Захищаючи себе, Скороход заявила, що правляча фракція платить 5000 доларів у конверті на місяць своїм членам. Це неофіційна надбавка до зарплати, яка наразі становить біля 20 000 гривень. Ще в жовтні глава фракції Давід Арахамія підозрював кількох заступників «Слуги народу» у корупції. Він особисто пройшов тести на поліграф та змусив зробити це своїх колег по партії. Тести нічого не показали, але викликали хвилю критики серед опозиції, яка назвала це фарсом.

 

Минулого тижня фракція «Слуги народу» втратила іншого члена після того, як в українських ЗМІ з’явилася інформація про те, що народний депутат Роман Іванісов у 90-х роках був засуджений за зґвалтування.

 

 

У кулуарах ВРУ

У кулуарах ВРУ

Іванісов все заперечує. Також все заперечує інший «слуга народу» Богдан Яременко. Дисплей його мобільного телефону був сфотографований журналістами під час засідання Верховної Ради 29 та 30 жовтня. Серед людей, з якими він листувався, була 32-річна Аліна, яка чітко описала послуги, які вона пропонує, і витрати на ці послуги. Він також листувався з Галею, яка просила 10 000 доларів, щоб «придбати власний куточок». Ще одну 18-річну дівчину депутат запитав про те, «скільки вона потрібує місячно».

 
Читайте також: «Дональд Трамп: Я не сказав нічого поганого Зеленському»

 
«У правлячій партії вибухає скандал за скандалом. А все тому, що вона сформована представниками різних олігархічних, ділових та політичних груп. Розкол є цілком вірогідним, оскільки ми бачимо дедалі більше суперечностей усередині «Слуги народу», — каже один з народних депутатів.

Be the first to comment on "Партія Зеленського втрачає популярність"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**