Папа Римський видав директиву для монахинь стосовно Twitter і Facebook

Папа РимськийПапа Римський

Папа Франциск попередив монахинь, що ведуть самотній спосіб життя, про неприпустимість марнування часу на соціальні медіа.

Монахині повинні використовувати Facebook і Twitter «у поважний спосіб та зі збереженням конфіденційності» і лише як джерело необхідної інформації, а не іншого змісту — йдеться у  директиві, яку Ватикан опублікував у виданні «Vatican News». Відповідно до останніх рекомендацій голови Католицької церкви, сучасні засоби спілкування можуть використовуватися черницями для отримання інформації, подальшої освіти та роботи. Однак вони повинні служити релігійному життю, і не можуть бути «засобом марнування часу».

Читайте також: «Папа Римський відвідає Україну»

Католицькі монахині

Католицькі монахині

Ці рекомендації випливають з документу, опублікованого Ватиканом кілька днів тому, який має назву «Cor Ornas» («Серце, що молиться»). У документі пояснюється, що монахині повинні дотримуватися правил, закріплених в конституції чернечого апостольського життя, котра була видана Папою Франциском («Vultum dei quaerere») в 2016 році. Вона охоплює 12 областей релігійного життя, від молитви до праці, включно.

Під час презентації папських директив архієпископ Хосе Родрігес Карбальо повідомив «Vatican News», що в світі нараховується 40 тисяч католицьких черниць, які ведуть в монастирях самотній спосіб життя, присвячуючи себе молитві.

Читайте також: «Папа Римський стверджує, що Біблія закликає приймати мігрантів»

81-річний Папа Франциск сам активно використовує Twitter. Його твіти англійською мовою читають 18 мільйонів людей, а в німецькій версії — 640 тисяч.

Twitter

Twitter

Be the first to comment on "Папа Римський видав директиву для монахинь стосовно Twitter і Facebook"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**