Паоло Аллі: Росія повинна повернутися до офіційно визнаних кордонів

Паоло АлліПаоло Аллі

Парламентська асамблея НАТО підтримує Грузію і її територіальну цілісність, Росія повинна повернутися до офіційно визнаних кордонів.

Читайте також: «Грузія розраховує на скасування віз до ЄС до кінця червня»

Про це в інтерв’ю агентству «IPN» заявив президент ПА НАТО Паоло Аллі.

Як зазначив президент ПА НАТО, той факт, що сесія Парламентської асамблеї Альянсу проводиться у Тбілісі, є дуже важливим і символічним. За його словами, це означає, що НАТО і Парламентська асамблея НАТО твердо підтримують Грузію та євроатлантичні прагнення Грузії. За оцінкою Паоло Аллі, ті події і процеси, які відбуваються в регіоні, є важливими для західних країн.

IPN

IPN

Читайте також: «НАТО готове прийняти заявку України на членство – Вершбоу»

«Ми визнаємо ті неймовірні зусилля, яких Грузія доклала в останні роки з погляду посилення демократії. У Грузії вражаючі результати. Гадаю, наша присутність тут доводить, що ми дуже цінуємо ваші зусилля. Ми завжди розглядаємо питання, пов’язані з вашим регіоном. Стабільність Грузії важлива не тільки для Грузії і регіону, а й усіх західних країн.

Те, що відбувається в регіоні важливо, якщо враховувати агресивну поведінку Росії в Грузії, Україні та Молдові. Ці конфлікти становлять небезпеку для всіх. Відповідно, наш месидж в тому, що ми підтримуємо Грузію і її територіальну цілісність. Росія повинна повернутися до офіційно визнаних кордонів. Ми твердо прихильні захищати і підтримувати Грузію в плані розвитку демократії та євроатлантичних прагнень», — цитує Паоло Аллі Грузія-онлайн.

Читайте також: «Членство у НАТО дорожчає»

Грузія

Грузія

 

Be the first to comment on "Паоло Аллі: Росія повинна повернутися до офіційно визнаних кордонів"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**