Орбан: «Мережа Сороса» включилася у виборчу кампанію в Угорщині

Віктор ОрбанВіктор Орбан

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан звинуватив «мережу» американського фінансиста Джорджа Сороса у тому, що вона втручається у виборчу кампанію в Угорщині. Він говорив про це на «Радіо Кошут».

Читайте також: «В Угорщині розпочалися національні консультації щодо «плану Сороса»

«Соросовська мережа втрутилася в угорську виборчу кампанію. Ніхто не задоволений цим, але треба усвідомлювати неприємну реальність, а не ховати голову в пісок, а потім дивуватися», — сказав прем’єр-міністр, маючи на увазі весняні парламентські вибори в Угорщині.

Орбан сказав, що Сорос за останні 20-30 років створив «величезну машину», яка реалізує його план з переселення іммігрантів до Європи, і від того часу «для Угорщини це є питанням життя або смерті».

«Цей фінансовий спекулянт хоче знести кордони, змінити наш спосіб мислення, і щоб ми раділи, що сюди прибувають сюди з іншою, ніж наша культурою, щоб ми давали їм гроші. Він має зовсім інше бачення майбутнього, ніж те, яке угорці хочуть для себе, і він прагне це здійснити», — сказав Орбан.

За його словами, «соросівська мережа» працює в типовий для партії спосіб.

«Ця діяльність нагадує партійну в тому сенсі, що кожна партія зосереджується на виборах. Вони хочуть усунути та послабити уряди, які протидіють їхній імміграційній політиці. Тому вони підтримуватимуть публікації на цю тему, вестимуть пропаганду, зміцнюватимуть неурядові організації, платитимуть сотням і тисячам людей, створюватимуть під вибори так звані громадські центри у різних частинах країни, котрі діятимуть точно так само, як і звичайні партії під час виборчої кампанії», — сказав Орбан.

Cорос

Cорос

Читайте також: «Орбан назвав Сороса найголовнішою проблемою Угорщини»

Він заявив, що Соросу вже вдалося нав’язати свій план Європейському парламенту і наразі він проштовхує його в Європейській комісії.

Орбан зазначив, що маючи справу з «фінансовим спекулянтом», яким є Сорос, ніколи не слід дивитися на рот, а завжди на руки, і тому він наказав спецслужбам підготувати доповідь з цього питання. «Ми повинні звернути увагу лише на те, що відбувається, а не на те, що говорять проплачені, підкуплені та добре забезпечені організації. Саме тому я попросив секретні служби доповісти про те, що відбувається», — сказав він.

На питання щодо оприлюднення доповіді Орбан заявив, що уряд повинен бути обережним, оскільки жодна країна не хоче розкривати свої можливості для отримання інформації, яку важко одержати.

Посилаючись на доповідь, прем’єр-міністр зазначив, що соросівський  Фонд відкритого суспільства в серпні заявив про підтримку «великих гравців» в контексті міграції, в тому числі аналітичних центрів, осередків політичного аналізу і мереж НУО, щоб вплинути на міграційну політику.

Будапешт

Будапешт

Читайте також: «Угорщина звинуватила Європейську Комісію в тому, що нею керує Сорос»

На весняних парламентських виборах правляча коаліція консервативного Фідес і Християнсько-демократичної народної партії матиме величезну перевагу над суперниками і схоже на те, що вона переможе на виборах третій раз поспіль.

Be the first to comment on "Орбан: «Мережа Сороса» включилася у виборчу кампанію в Угорщині"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**