Опубліковано світовий рейтинг швидкості Інтернету

Cable.co.ukCable.co.uk

Дані збиралися впродовж 12 місяців до 10 травня цього року компанією M-Lab у партнерстві з New America’s Open Technology Institute, Google Open Source Research, Princeton University’s PlanetLab та іншими допоміжними організаціями, в тому числі Cable.co.uk.

Читайте також: «Батько Інтернету» порадив зберігати інформацію на папері»

Мешканці п’ятьох «найшвидших країн» мають швидкість завантаження приблизно в 40 разів більшу, ніж п’ять «найбільш повільних». Сінгапур перебуває на першому місці з 55.13 Мбіт/с порівняно з Єменом, де Інтернет більш ніж в 162 разів повільніший, а його швидкість становить лише 0,34 Мбіт/с.

Завантаження HD-фільму розміром 7,5 Гбайт займе 18 хвилин і 34 секунди при середній швидкості, яка є в Сінгапурі та більше двох днів у Ємені, який перебуває на останньому місці.

На другому місці, як і минулого року, Швеція — 46 Мбіт/с. Завантаження файлу там займає біля 15 хвилин.

Інтернет

Інтернет

На третьому місці опинилася Данія. Середня швидкість Інтернету там становить 43,99 Мбіт/с, а завантаження 5 Гбайт триває близько 15,5 хвилин.

Читайте також: «Кібергеографія і фізична інфраструктура мережі Інтернет»

На четвертому місці Норвегія — 40,12 Мбіт/с, а на п’ятому — Румунія — 38,60 Мбіт/с.

Україна зайняла 58-ме місце зі швидкістю 11,28 Мбіт/с. Минулого року вона посіла 54-те місце з 8,18 Мбіт/с. Тобто наша країна опустилася на 4 позиції, хоча при цьому середня швидкість Інтернету збільшилася.

20 з 30 країн з найшвидшим Інтернетом розташовані в Європі, 7 — в Азії, 2 — в Північній Америці і одна — в Океанії.

17 з 30 країн, що мають найповільніший Інтернет, знаходяться в Африці, 7 — в Азії, 6 — у Південній Америці та одна — в Океанії.

Дані збиралися впродовж 12 місяців

Дані збиралися впродовж 12 місяців

139 країн не змогли досягти середньої швидкості вище 10 Мбіт/с, яку контрольний орган Оfcom вважає мінімально необхідною для задоволення потреб типової родини чи малого бізнесу.

Читайте також: «Усе, що треба знати про Інтернет 5G»

Коментуючи результати, незалежний аналітик M-Lab Колін Андерсон сказав: «Дослідження демонструє цінність мережевих вимірювань та збирання даних по країнах, що полегшує процес розвитку широкосмугового зв’язку».

Be the first to comment on "Опубліковано світовий рейтинг швидкості Інтернету"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**