Опитування CNN: Кожен другий американець схвалює атаку на Північну Корею

CNNCNN

62% американців вважають, що Північна Корея є серйозною загрозою для Сполучених Штатів — такі дані останнього опитування, опублікованого CNN. Порівняно з березневим опитуванням, кількість людей, які підтримують таку думку збільшилася на 14%.

Читайте також: «Трамп: Є ймовірність дуже серйозного конфлікту з КНДР»

У той же час 77% респондентів вважають, що Північна Корея здатна запустити ракету, яка вразить територію США. Опитування було проведено після двох північнокорейських ракетних випробувань з використанням міжконтинентальної ракети. Після другого випробування, проведеного 28 липня, Кім Чен Ин оголосив, що вся територія США доступна для ракет його армії.

50% респондентів вважають, що Дональд Трамп не може впоратися з кризою в регіоні Корейського півострова, 37% не погоджуються з цим, і 13% не можуть чітко відповісти на питання про своє відношення до політики Трампа стосовно КНДР.

Опитування показує, що на даний час американці бояться Північної Кореї більше, ніж Ірану і Китаю. Останні дві країни вважають серйозною загрозою для Сполучених Штатів, відповідно, 33% і 20% респондентів). Тільки Ісламська Держава, за даними опитування, розглядається як більша загроза, ніж Північна Корея (64% респондентів).

На питання про те, чи повинні Сполучені Штати реагувати військовими засобами на випробування ракет, які здійснюються Північною Кореєю, 50% респондентів відповіли «так». Протилежну думку поділяють 43%.

Пхеньян

Пхеньян

Прихильників воєнних дій проти Північної Кореї більше серед виборців Республіканської партії (74%), ніж Демократичної партії (34%).

Опитування проводилося в період з 3 по 6 серпня у репрезентативній вибірці 1018 дорослих громадян США. Статистична похибка склала 3,6%.

Читайте також: «Північна Корея готова до діалогу з США»

Тим часом Президент США Дональд Трамп заявив про те, що ядерний арсенал США є найпотужнішим в історії. Він також висловив надію на те, що Вашингтон ніколи не буде змушений використовувати ядерну зброю.

«Моїм першим президентським указом було оновлення і модернізація нашого ядерного арсеналу. Тепер він набагато потужніший, ніж будь-коли раніше», — написав у Twitter Президент США. «Я сподіваюся, що ми ніколи не будемо змушені використовувати цю силу, проте ніколи не настане той час, коли ми не будемо найсильнішою країною в світі», — додав він.

Як вказує агентство Рейтер, це ще одне попередження Трампа Північній Кореї.

Раніше в середу Президент США опублікував на Twitter повідомлення Fox News про північнокорейську ядерну зброю та американські військові навчання в районі острова Гуам на Тихому океані.

На Гуамі знаходяться військові бази США. Там встановлена ​​сучасна система протитанкової оборони THAAD (Terminal High Altitude Area Defense).

Кім Чен Ин

Кім Чен Ин

Washington Post повідомив, що Північна Корея вже розробила прототип зменшеної ядерної зброї — боєголовку, яка може нести міжконтинентальні балістичні ракети. Газета посилається на секретну доповідь американської військової розвідки DIA.

Агентство Associated Press пише, що незважаючи на неодноразові регулярні погрози з боку КНДР атакувати Гуам (який розташований за 3 400 кілометрів від Корейського півострова), дуже малоймовірно, що Пхеньян зважиться напасти на громадян США, тому що наслідком буде «анігіляція» керівництва Північної Кореї.

Читайте також: «Північна Корея створила водневу бомбу»

Be the first to comment on "Опитування CNN: Кожен другий американець схвалює атаку на Північну Корею"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**