Опитування: 52% європейців незадоволені ЄС

ОпитуванняОпитування

Згідно з дослідженням, проведеним серед 150 000 осіб з 57 країн світу німецькими агенціями з вивчення громадської думки Dalia Research i Alliance of Democracies Foundation, 52% європейців, які взяли участь у опитуванні, заявили, що Європейський Союз не працює в інтересах більшості європейців.

Читайте також: «Опитування, проведене у 27 країнах показало глибокі соціальні поділи»

За даними Reuters, опитування показує, що лише половина респондентів вважає, що їхня країна є демократичною. У свою чергу, серед тих, хто живе — на їхню думку — в демократичних країнах, 38% не задоволені тим, як функціонують державні інституції.

«Зараз найбільшою загрозою для демократії є те, що громадська думка не вважає її демократією», — сказав Ніко Ясперс, генеральний директор Dalia Research.

Dalia Research

Dalia Research

У США, наприклад, цілих 40% респондентів переконані, що їхня країна недостатньо демократична. Незважаючи на це, понад половина американців дотримується думки, що їхня країна позитивно впливає на розвиток демократії у світі.

Читайте також: «Згідно з опитуванням «Альтернатива для Німеччині» поступається лише партії Меркель»

Що стосується ЄС, то італійці, французи та греки найбільш незадоволені роботою Брюсселя. В Італії 69% респондентів вважають, що Євросоюз не представляє інтереси своїх мешканців.

Більшість європейців, які беруть участь в опитуванні, вважають, що банки і фінансовий сектор негативно впливають на демократію в їхніх країнах. Найбільше критиків цих інституцій живе у Греції.

Alliance of Democracies Foundation

Alliance of Democracies Foundation

Читайте також: «Опитування: Іслам не відповідає способу життя бельгійців»

Крім того, 40% респондентів з США, Канади та Австрії вважають, що соціальні медіа, такі як Facebook і Twitter, негативно впливають на демократію.

 

Be the first to comment on "Опитування: 52% європейців незадоволені ЄС"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**