Опитування: Іслам не відповідає способу життя бельгійців

БельгіяБельгія

Тільки 18% фламандців, які мешкають в Бельгії (вони становлять 55% жителів країни), вважають, що мусульманські цінності сумісні з бельгійським способом життя.

Читайте також: «Цього року Японія прийняла трьох мігрантів»

Такі дані опитування, проведеного на замовлення фламандського політика Лізбет Хоманс з Нового фламандського альянсу (N-VA).

У ході опитування, про яке пише Politico.eu, взяло участь 4500 фламандців, а також мешканців Брюсселю турецького, марокканського, польського, румунського та конголезького походження.

На відміну від фламандців, серед громадян Бельгії марокканського походження загалом 60% переконані, що мусульмани добре адаптувалися до західного способу життя, — пише газета «De Morgen».

Politico.eu

Politico.eu

Читайте також: «У грецькому таборі для біженців знайдено ножі та металеві кийки»

У той же час 39% респондентів з турецьким корінням вважають, що релігія є важливішою за закон. Такої думки дотримуються 23% респондентів марокканського походження і 19% конголезців.

За 30 років Бельгія, як і Франція, зазнала глибоких перетворень. Без найменшого натяку на громадське обговорення вона стала країною масової імміграції та прийняла за десять років понад мільйон мігрантів при власному населенні в 10 мільйонів. З 2000 по 2010 рік її міграційний баланс був у дев’ять разів вищий, ніж в Нідерландах, в чотири рази вищий, ніж у Франції та Німеччині, і навіть перевищував США — країну, яка історично відкрита для іммігрантів.

Читайте також: «Мігранти б’ють рекорди по насильству у Великій Британії»

За словами бельгійського сенатора Алена Дестексхе, реальні дані про імміграцію систематично применшуються.

Сирійські мігранти

Сирійські мігранти

Be the first to comment on "Опитування: Іслам не відповідає способу життя бельгійців"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**