ООН: У світі понад 70 мільйонів мігрантів

МігрантиМігранти

Минулого року кількість людей, які втекли від війни, переслідувань і конфліктів, перевищила 70 мільйонів, що стало найбільшою кількістю, зафіксованою за майже 70 років діяльності агенції ООН щодо біженців.

Читайте також: «Німецьке місто відмовилося приймати мігрантів»

Майже 70,8 млн осіб було насильно переміщено, що на 2,3 млн більше, ніж у попередньому році, йдеться у щорічному звіті Global Trends. Це число також в два рази більше, ніж 20 років тому.

«Те, що ми бачимо в цих даних, є ще одним підтвердженням довгострокової тенденції до зростання кількості людей, які шукають притулку від війн, конфліктів і переслідувань», — сказав Верховний комісар ООН Філіппо Гранді.

За даними Агентства ООН у справах біженців, фактична кількість біженців у 2018 році, ймовірно, буде вищою, оскільки число людей, переміщених в результаті кризи в Венесуелі, лише частково відображене в статистиці. Близько чотирьох мільйонів венесуельців залишили свою країну, що стало однією з найбільших у світі міграційних криз.

Біженці у Німеччині

Біженці у Німеччині

Читайте також: «Біженці торгують в Інтернеті ідентифікаційними документами» 

У доповіді визначено три основні групи мігрантів. Перш за все, це біженці, тобто ті, хто залишив свою країну через конфлікти, війни або переслідування. У 2018 році кількість біженців по всьому світу становила 25,9 млн осіб, що на 500 тис. осіб більше, ніж у 2017 році.

Друга група — 3,5 млн шукачів притулку. Це особи, які знаходяться за межами своєї країни народження, але ще не отримали статусу біженця.

По-третє, є внутрішньо переміщені особи. Ці люди переселяються в межах своєї країни, і їх 41,3 млн по всьому світові.

У 2018 році кількість біженців по всьому світу становила 25,9 млн осіб.

У 2018 році кількість біженців по всьому світу становила 25,9 млн осіб.

Читайте також: «Біженці ігнорують німецькі виплати за повернення додому» 

Понад дві третини всіх біженців з усього світу походять з Сирії, Афганістану, Південного Судану, Бірми та Сомалі. Сирія мала значно більшу кількість біженців, ніж будь-яка інша країна — 6,7 млн, наступний Афганістан з 2,7 млн.

Be the first to comment on "ООН: У світі понад 70 мільйонів мігрантів"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**