Олігархічний режим ніяк не залишить у спокої Юрія Сиротюка

ВО СвободаЮрій Сиротюк
демонстрація

ВО «Свобода»

Голова фракції ВО «Свобода» у Київській міськраді Юрій Сиротюк отримав підозру у справі щодо подій 31 серпня біля Верховної Ради. Про це повідомляє прес-служба партії.

Читайте також: «Суд відправив главу київської «Свободи» Сабія під домашній арешт»

«Текст документа змінювали тричі. Нині націоналістові інкримінують «масові заворушення» та опір працівникам правоохоронних органів», — йдеться у повідомленні.

Як зазначив слідчий, справу відкривають для ознайомлення з нею фігурантів справи і після завершення ознайомлення її передадуть до суду.

Читайте також: «Суд залишив свободівця Сиротюка під вартою»

«Ніхто не розслідував перевищення службових обов’язків та правопорушення, які чинили правоохоронці щодо мітингувальників. Так само мене ніхто не допитав щодо завданих мені травм. Їх не взяли до уваги, хоча побої було знято. Очевидно, що до суду поліція передасть сфабриковану справу, а не справжнє розслідування, якого так і не відбулося», — сказав Сиротюк.

Нагадаємо, в листопаді 2015 року Сиротюк вийшов із Лук’янівського СІЗО. Печерський районний суд Києва змінив запобіжний захід щодо колишнього нардепа із утримання під вартою на домашній арешт. 11 вересня Сиротюка заарештували на 60 діб через підозру в участі в масових заворушеннях під Верховною Радою, які відбулися 31 серпня.

Читайте також: «Тягнибок про слідчі дії в квартирі Сиротюка: Можливо, йому хотіли щось підкинути»

парламент

Заворушення біля Верховної Ради

 

 

Be the first to comment on "Олігархічний режим ніяк не залишить у спокої Юрія Сиротюка"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**