Олланд поставив Британії ультиматум

французька державаФрансуа Олланд

Президент Франції Франсуа Олланд на переговорах із прем’єром Великої Британії Терезою Мей заявив, що Лондон має вибирати: зберегти вільну торгівлю з Європейським Союзом або обмежити міграцію до Сполученого Королівства.

Читайте також: «Велика Британія вийде з ЄС 1 січня 2019 року»

Олланд нагадав, що Лондону не варто затягувати із застосуванням 50-ої статті Лісабонської угоди, що є формальним початком процесу виходу країн з Євросоюзу.

«Це головна позиція. Велика Британія повинна вирішити: або зберегти єдиний ринок з ЄС і таким чином акцептувати вільне пересування, або отримати інший статус», — сказав голова французької держави.

Втім французький президент, як і німецький канцлер Анґела Меркель, погодився, що для цього уряду Терези Мей потрібен певний час.

голова британського уряду

Тереза Мей

Читайте також: «Лідери ЄС закликали Британію якомога швидше залишити об’єднання»

Напередодні, на зустрічі з головою уряду ФРН Мей зазначила, що однією з головних причин виходу Великої Британії з ЄС стало питання міграції, тому вона націлена скоротити її в країні до рівня «десятків тисяч» у рік. Крім того, голова британського уряду озвучила прагнення Лондона до ефективної торгівельної угоди з ЄС.

Нагадаємо, що Велика Британія відмовилась головувати в Європейській Раді у 2017 році.

Нещодавно прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила, що стаття 50 Лісабонського договору, яка починає процес виходу Британії з ЄС, не буде задіяна, поки не буде узгоджена позиція всього Сполученого Королівства.

Читайте також: «Що зміниться для України з приходом нового прем’єра Британії?»

ЄС

Брексіт

Be the first to comment on "Олланд поставив Британії ультиматум"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**