Одеський суд зобов’язав СБУ порушити кримінальну справу проти російського олігарха

Приморський судПриморський суд

Приморський районний суд міста Одеси зобов’язав Службу безпеки України порушити кримінальну справу проти російського олігарха Алєксандра Бабакова.

З початком російської окупації Криму Алєксандр Бабаков 21 березня 2014 року проголосував за ратифікацію договору про прийняття Криму та Севастополя до складу РФ, а також за супутній федеральний Конституційний закон про Утворення двох нових суб’єктів у складі РФ. Такі дії підпадають під ст. 110 ККУ (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України).

Керівник Одеської обласної організації ВО «Свобода» Павло Кириленко 9 січня цього року звернувся до СБУ з вимогою розпочати досудове розслідування злочину, вчиненого депутатом Держдуми Росії VI скликання Алєксандром Бабаковим.

На наступний день керівник СБУ в Одеській області Олександр Довженко дав письмову відповідь на звернення свободівця, в якому відмовив у внесенні відомостей до ЄРДР, посилаючись на нібито відсутність даних, які можуть свідчити про вчинення Бабаковим кримінального правопорушення. Тим самим СБУ фактично визнало голосування за анексію Криму в Держдумі РФ законним.

Після цього одеська «Свобода» звернулась з позовом до Приморського суду міста Одеси. У результаті судового розгляду сьогодні, 22 січня, суддя Віктор Попревич своєю ухвалою зобов’язав Службу безпеки України розпочати досудове розслідування злочину, скоєного громадянином РФ Алєксандром Бабаковим, який передбачено у ч. 3 ст.110 ККУ.

Be the first to comment on "Одеський суд зобов’язав СБУ порушити кримінальну справу проти російського олігарха"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**