Одеська міська організація ВО «Свобода» взяла активну участь у сьогоднішньому пікетуванні сесії міськради

Члени одеської «Свободи»Члени одеської «Свободи»

Під час сьогоднішнього засідання сесії міської ради нинішня одеська влада, на чолі міським головою Геннадієм Трухановим, вдалася до своїх звичайних методів у боротьбі з активістами, які перешкоджають їй у реалізації корупційних схем і розкраданні міського бюджету.

Читайте також: «Стався замах на життя одеського активіста»

Активістам, представникам ЗМІ, мешканцям міста і навіть народному депутату та його помічникам заважали потрапити до сесійного залу та взяти участь у засіданні. Методи, до яких вдавались «захисники порядку» — побиття людей, розпилення сльозогінного газу, як в натовп так і безпосередньо в очі пікетувальників. Низка свободівців і представників інших організацій отримали багаточисельні травми, серед яких: зламані пальці, розбита голова, численні синці, надягнуті кайданки — ось спосіб спілкування правоохоронців з народом. Показовим було і те, що правоохоронців вочевидь звозили із різних куточків України, бо були помічені нашивки не тільки Одеської, але також Херсонської та Житомирської областей.

Активісти входять в зал засідань

Активісти входять в зал засідань

Читайте також: «Екс-прокурор Одеської області: «Мафія — це Труханов»

Голова Одеської обласної організації ВО «Свобода» Павло Кириленко ініціював звернення до Одеської обласної прокуратури. У супроводі прокурора Одеської області Олега Жученка активісти повторили спробу відвідати засідання міської ради. Подолавши всі бар’єри зовнішньої і внутрішньої охорони, громадська делегація опинилась у порожній залі. «Слуг народу» там вже не було, і це незважаючи на те, що робочій день ще не закінчився. Вочевидь накивали п’ятами, злякавшись народного гніву.

Читайте також: «Активісти відновили зруйноване трухановськими тітушками наметове містечко в Одесі»

Біля Одеської міськради

Біля Одеської міськради

Be the first to comment on "Одеська міська організація ВО «Свобода» взяла активну участь у сьогоднішньому пікетуванні сесії міськради"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**