Одеська компанія одіозного Ігоря Маркова брала участь у фінансуванні сепаратистів

Сміттєва компанія «Союз»Сміттєва компанія «Союз»

Не так давно співробітники СБУ провели низку обшуків в офісі компанії «Термінал Стівідорінг і К» (місто Южне). Слідчі дії відбувалися в рамках кримінального провадження СБУ за статтею 250 ККУ (фінансування тероризму). Згідно з рішенням Одеського апеляційного суду посадових осіб представництва компаній «Термінал Стівідорінг і К», «Термінал кепітал інвест» і «Одеська танкерна компанія» підозрюють у фінансуванні терористів на Сході України. Ці компанії входять до складу російського гіганта «Трансбункер». Ці компанії та сміттєзбиральна компанія одеського сепаратиста-втікача Ігоря Маркова «Союз» перераховували кошти для «Л/ДНР».

Українські представники групи російського «Трансбункера» разом з «Союзом» Маркова одержували прибуток від фінансових махінацій, частина якого йшла на фінансування проросійських терористів.

Злочинцями було організовано конвертаційний центр, через фіктивні фірми якого виводилися і легалізувалися кошти, частина з яких могла витрачалася на підтримку проросійських інтернет-сайтів та підривних організацій. В цьому брали участь біля 100 компаній.

1 вересня 2016 року відбулися останні процесуальні дії щодо розслідування причетності компаній «Трансбункер» і «Союз» до фінансування терористів та сепаратистів.

Через два роки СБУ надала одеським журналістам відповідь на запит, в якій було зазначено, що інформація, котра стосується даного провадження була засекречена.

Нині у портах Одеської області продовжує працювати дочірня компанія російського «Трансбункера» і це попри підозри в антидержавній діяльності. Крім того, «Термінал Стівідорінг і К» став монополістом перевалки нафтопродуктів в порту «Південний» (місто Южне). Ця компанія взяла в оренду багато площі та потужностей державного порту і фактично контролює їх.

Be the first to comment on "Одеська компанія одіозного Ігоря Маркова брала участь у фінансуванні сепаратистів"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**