ОБСЄ: Обмін ув’язненими на Донбасі може відбутися перед Різдвом

ОБСЄОБСЄ

Сторони конфлікту на Донбасі готові здійснити обмін в’язнями до кінця 2017 року, — повідомив спецпредставник Організації з безпеки і співробітництва в Європі в контактній групі з врегулювання конфлікту на сході України Мартін Сайдік.

Читайте також: «Місія ОБСЄ зафіксувала рекордне зростання порушень перемир’я в Донбасі»

Сайдік поспілкувався з журналістами після закінчення чергової зустрічі тристоронньої контактної групи у столиці Білорусі.

Представники ОБСЄ заявили, що гуманітарна підгрупа обговорювала в середу питання про підготовку до обміну осіб, які були затримані представниками обох сторін конфлікту.

Війна на Донбасі

Війна на Донбасі

«Контактна група і представники сепаратистів підтвердили готовність сторін здійснювати обміни на основі вже затверджених списків, а також узгодити в найкоротші терміни процедури і дати обміну», — цитує агентство сказав BiełTA Сайдіка.

Читайте також: «Глава ОБСЄ Курц назвав пріоритетом конфлікт навколо України»

Він пояснив, що сторони хотіли б, щоб обмін відбувся перед Новим роком і Різдвом. Однак дипломат не вказав, скільки людей можна обміняти з обох сторін.

Тристороння контактна група з врегулювання ситуації на південному сході України, яка регулярно зустрічається в білоруській столиці, складається з представників України, Росії та ОБСЄ. Крім того, в цих зустрічах беруть участь представники сепаратистів, які контролюють деякі райони Донецької та Луганської області.

Наступна зустріч контактної групи відбудеться 5 грудня в Мінську.

Читайте також: «Клімкін запропонував розмістити на Сході України збройну місію ОБСЄ»

Мартін Сайдік

Мартін Сайдік

 

Be the first to comment on "ОБСЄ: Обмін ув’язненими на Донбасі може відбутися перед Різдвом"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**