Німеччина залишається вірною своїй політиці умиротворення російського агресора коштом України

дипломатЕрнст Райхель

Посол Німеччини в Україні Ернст Райхель припускає можливість проведення виборів на окупованій території Донбасу до виведення військових формувань. Про це він заявив в інтерв’ю агенції «РБК-Україна».

Читайте також: «Меркель, йди!» — дедалі більше німців виступають за відставку канцлера»

«Безсумнівно, вибори повинні відбутися в тих умовах, які відповідатимуть європейським стандартам. І тому безпека, як і інші вимоги до виборчого процесу, є необхідними умовами… Але необов’язково, що вибори на Донбасі можуть відбутися тільки тоді, коли там не буде російських військ або на кожній міській адміністрації буде вивішено український прапор», — сказав він.

Проте, за його словами, якщо Київ наполягає на умові відновлення контролю на Донбасі, то Росія повинна виконати «майже всі ті положення, які від неї залежать».

«Якщо українська сторона наполягає на тому, щоб провести вибори після того, як вона повністю візьме під контроль ситуацію у Донецькій і Луганській областях, тоді це означає, що Росія повинна виконати майже всі ті положення, які від неї залежать, і тільки після цього почнеться виконання важливих для Росії вимог», — додав посол.

політик

Ангела Меркель

Читайте також: «Меркель пропонувала Японії вступити в НАТО»

Водночас Київ наполягає, що спочатку має відбутися повернення контролю за кордоном, а вже потім вибори та особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, які нині перебувають під контролем угруповань «ДНР» і «ЛНР».

Російська сторона заявляла, що закон про особливий статус Донбасу мають ухвалити за так званою формулою Штайнмайєра, тобто, щоб усі пункти Мінських домовленостей почали діяти одночасно.

Від квітня 2014 року на Донбасі триває збройний конфлікт. Україна і Захід звинувачують Росію у підтримці бойовиків на Донбасі й вимагають від неї виконання Мінських угод. Росія, однак, заявляє, що є лише «гарантом» виконання мінських домовленостей, і відкидає звинувачення у підтримці сепаратистів.

Читайте також: «Безчинства в Кельні: Меркель запропонувала, як вирішити міграційну кризу»

військові

В Авдіївці, яка знаходиться під постійним артобстрілом бойовиків, з’явилися українські танки

 

 

 

Be the first to comment on "Німеччина залишається вірною своїй політиці умиротворення російського агресора коштом України"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**