Німеччина закриває атомні електростанції

АЕС у НімеччиніАЕС у Німеччині

До 2022 року Німеччина планує закрити всі атомні електростанції. Це ставить питання про те, де зберігатимуться понад 28 000 кубометрів небезпечних радіоактивних відходів.

Читайте також: «Супутникові спостереження дають перші прямі докази відновлення озонового шару Землі»

Професор Міранда Шреурс, член команди, яка шукає підходяще місце для сміттєзвалища, розповідає про проблему його пошуку.

Експерти повинні вибрати місце, де буде розміщено майже 2000 контейнерів з високорадіоактивними відходами. До цієї території не повинні мати доступ підземні води, і не повинно бути ризику землетрусу.

Технологічним завданням буде транспортування відходів, пошук матеріалу для виготовлення укриття, а також передача інформації майбутнім поколінням.

Міранда Шреурс

Міранда Шреурс

Читайте також: «Європарламентарі закликали Єврокомісію та держави-члени ЄС збільшити кошти для захисту бджіл, що масово гинуть»

Однак найбільшим викликом є ​​пошук громади, яка погодилася б на розташування радіоактивного кладовища біля їхніх будинків.

Рішення закрити всі електростанції було реакцією на катастрофу в японській Фукусімі 2011 року. Сім електростанцій, що нині працюють, мають бути закриті до 2022 року.

До 2031 року уряд ФРН хоче знайти місце, де будуть зберігатися відходи. Зараз вони зберігаються у тимчасових місцях, як правило, поруч із електростанціями.

«Ці споруди були розроблені таким чином, щоб відходи там вони могли утримуватися лише кілька десятиліть», — сказала Шреурс.

Наука

Наука

Читайте також: «Китайська влада підтвердила народження дітей, які були піддані генетичній модифікації»

Серед високоактивних відходів є контрольні стрижні. «Відкриття контейнера зі стрижнями призведе до негайної смерті», — додає професор Технічного університету в Мюнхені.

 

Be the first to comment on "Німеччина закриває атомні електростанції"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**