Німеччина загрожує Греції виключенням з єврозони

full

Німецькі власті попередили Грецію, що ця країна буде виключена з єврозони і позбавлена міжнародної фінансової допомоги, якщо до 30 червня не розрахується зі своїми кредиторами. Про це повідомляє The Sunday Times.

«Крайній термін зрозумілий, і він не може бути порушений», — передає видання слова якогось співрозмовника, близького до канцлера Ангелі Меркель.

Раніше з різкою заявою на адресу грецької влади виступив голова Євроради Дональд Туск. Він зажадав від Афін припинити гру в боягуза і пошуки винних.

Як пише газета, в Брюсселі лідери країн єврозони в останній раз спробують домогтися від прем’єр-міністра Греції Алексіса Ціпраса згоди на проведення реформ, яких від цієї країни вимагають її кредитори. Реформи передбачають запровадження заходів суворої економії.

Тим часом за три дні — з 15 по 17 червня — вкладники зняли 2 мільярди євро зі своїх рахунків в грецьких банках.

Тема виключення Греції з єврозони піднімається не вперше. Про такі плани повідомлялося, зокрема, на початку квітня. The Times, що опублікувала інформацію, посилалася на меморандум Мінфіну Фінляндії, відзначаючи, що ця країна — близький союзник Німеччини.

Be the first to comment on "Німеччина загрожує Греції виключенням з єврозони"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**