Німеччина додатково прийме 10 тис. мігрантів

Селфі з мігрантомСелфі з мігрантом

За інформацією Європейської Комісії, в рамках програми переселення осіб, які потребують спеціального захисту, Німеччина прийме понад 10 тис. мігрантів з Північної Африки та Близького Сходу.

Читайте також: «Передумови та наслідки нелегальної міграції на Європейський континент»

У рамках програми переселення Німеччина прийме понад 10 тис. біженців з Північної Африки та Близького Сходу, — заявив Комісар ЄС з питань міграції та внутрішніх справ Дімітріс Аврамопулос в бесіді з журналістом медіагрупи Функе. Відповідний лист з обіцянкою прийняти біженців надійшов з Берліна на цьому тижні.

«Оскільки інші країни-члени ЄС вже пообіцяли прийняти понад 40 тис. осіб, відповідно до програми переселення, мета цієї програми вже була досягнута і навіть буде перевищена, зазначив єврокомісар Аврамопулос, підкресливши, що уряд Німеччини «в черговий став на висоті цього завдання з точки зору міжнародної солідарності».

Програму переселення мігрантів до ЄС почали реалізовувати минулого літа. До осені 2019 року Євросоюз повинен прийняти щонайменше 50 тис. біженців, перш за все з Північної Африки.

Мітинг німецьких правих

Мітинг німецьких правих

ЄС виділив півмільярда євро для підтримки цієї програми в країнах-членах ЄС, що приймають біженців.

Читайте також: «Німецькі міста не хочуть приймати мігрантів»

Тим часом німецькі кримінологи провели дослідження за дорученням Міністерства у справах сім’ї, людей похилого віку, жінок та молоді ФРН.

Автори дослідження детально вивчили ситуацію в Нижній Саксонії, де в період з 2014-го по 2016 рік кількість зареєстрованих насильницьких злочинів зросла на 10,4%. Кримінологи вважають, що це на 90% пов’язане з припливом біженців.

Сьогодні Комісар Авмамопулос відвідує Берлін, де він зустрінеться, серед інших, з міністром внутрішніх справ Німеччини Хорстом Цехоффером (ХСС).

Мігранти в Німеччині

Мігранти в Німеччині

Брюссель натискає на Берлін, щоб Німеччина скасувала прикордонний контроль, введений під час імміграційної кризи. Аврамопулос підкреслив, що не погодиться з тим, що такий контроль буде «постійним».

Читайте також: «Німеччина знову буде приймати мігрантів з Сирії»

Німеччина нещодавно оголосила про те, що перевірки на австрійському кордоні будуть продовжені на 6 місяців. Єврокомісія, однак, виступає за негайне їх скасування.

Be the first to comment on "Німеччина додатково прийме 10 тис. мігрантів"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**