Німецькі націоналісти організували патрулювання після нападу мігрантів

Члени NPDЧлени NPD

Права німецька партія організувала вуличні патрулі у баварському місті Амберг, де шукачі притулку з Афганістану та Ірану нападали на перехожих.

Читайте також: «Німеччина додатково прийме 10 тис. мігрантів»

Міхаель Черні, мер Амберга, заявив, що був «шокований» після того, як права партія NPD опублікувала фотографії чотирьох осіб, котрі носять червоні жилети  та створюють «безпечний простір», у тому числі перед Центром для біженців.

«Я розумію невизначеність, що випливає з поведінки деяких жителів Амберга, але ненависть і загрози насильства з усієї країни йдуть занадто далеко», — сказав Черні в інтерв’ю місцевій газеті Mittelbayerische Zeitung.

Поліція заявила, що вона розслідує повідомлення у справі про патрулі, в тому числі й про групу «Kraut/pol», яка звинувачує міську владу у відсутності захисту для жителів Амберга.

Селфі з мігрантом

Селфі з мігрантом

«Поведінкою деяких жителів Амберга» Міхаель Черні називає інцидент, який трапився минулої суботи. Тоді поліція затримала чотирьох чоловіків з Афганістану та Ірану у віці від 17 до 19 років, які напали на перехожих. У результаті цього нападу дванадцять німців у віці від 16 до 42 років зазнали різних травм, а 17-річний хлопець був тяжко поранений в голову.

Читайте також: «Німеччина знову буде приймати мігрантів з Сирії»

Справа пожвавила дебати з питань імміграції, інтеграції та злочинності, які розпочалися у німецькому суспільстві після прибуття до ФРН, починаючи з 2015 року, понад мільйона шукачів притулку.

Міністр внутрішніх справ Хорст Зеехофер — глава баварської партії ХСС, який критикував ліберальну позицію канцлера Ангели Меркель щодо імміграції — закликав до швидкої депортації іммігрантів, які порушують закон.

Голова парламентської фракції ХСС Александр Добріндт заявив, що «рішуче засуджує» вуличне насильство, а також той факт, що «деякі екстремістські групи намагаються політично використовувати атаки».

Мігранти в Німеччині

Мігранти в Німеччині

Читайте також: «Німецькі «Ліві» просувають Штайнмайєра у президенти ФРН»

Довідка: Національно-демократична партія Німеччини (нім. Nationaldemokratische Partei Deutschlands, NPD) — німецька націоналістична партія. У Мекленбурзі-Передній Померанії і Саксонії представлена в ландтагах — земельних парламентах. У 2001 році влада Німеччини подала позов до суду про заборону NPD, але 2003 року справу припинили. На виборах до Бундерстагу 2009 року партія отримала 1,5% голосів. NPD бореться за відновлення кордонів Німеччини 1937 року. 2005 року партія організувала хвилину мовчання і низку мітингів у пам’ять про бомбардування союзниками Дрездена. 2011 року об’єдналася з Німецьким народним союзом.

 

Be the first to comment on "Німецькі націоналісти організували патрулювання після нападу мігрантів"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**