Німецький міністр виступає за розгортання підрозділів Бундесвера в Африці

«Frankfurter Allgemeine Zeitung»«Frankfurter Allgemeine Zeitung»

Міністр оборони Німеччини Аннегрет Крамп-Карренбауер виступає за посилення участі Бундесвера у військових місіях в Африці. На її думку, «подальша бездіяльність» може призвести до того, що «нам врешті доведеться оточити Європу муром та колючим дротом». Соціал-демократи, які співпрацюють з християнськими демократами, відкидають цю ідею.

Читайте також: «Антоній Мацеревич: Німеччина мусить припинити усі стосунки з Росією»

«Німеччині доведеться розглянути питання про те, чи не варто їй дбати про стабільність на місці та чи не має Бундесвер, який діє разом із союзниками, отримати більш широкий мандат», — сказала Крамп-Карренбауер в інтерв’ю «Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung».

Міністр вважає, що регіон Сахель стає не лише центром тероризму, а й злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми та міграцією.

«Я не хочу уявляти, до чого може призвести подальша бездіяльність. Зрештою, нам доведеться оточити Європу муром та колючим дротом», — попередила Крамп-Карренбауер.

Аннегрет Крамп-Карренбауер

Аннегрет Крамп-Карренбауер

Глава Міністерства оборони і водночас голова партії ХДС у Німеччині нагадала, що Франція вже бере активну участь у військових діях в Сахелі — регіоні, розташованому на південь від Сахари, який включає такі країни, як Сенегал, Судан, Мавританія, Малі, Нігер, Чад та Еритрея.

Німеччина більше не може ухилятися від відповідальності у цьому регіоні, попереджає політик від ХДС.

Читайте також: «Німеччина закриває атомні електростанції»

У Малі та інших країнах на південь від Сахари у боротьбі проти ісламських терористів задіяні біля 4500 французьких військовиків, які беруть участь у військових операціях у рамках миротворчої місії.

Німеччина також направила до цього регіону 1100 солдатів, але вони є частиною місії MINUSMA ООН та навчальної місії EUTM ЄС і не мають мандату брати участь у антитерористичних операціях.

Більшу участь Німеччини в Африці рішуче відкидають соціал-демократи, котрі перебувають в коаліції з християнськими демократами.

МЗС ФРН

МЗС ФРН

«Ми не сприймаємо непродуманого розгортання армії та переосмислення німецької зовнішньої політики, чого прагне Міністерство оборони. Крім того, пані Крамп-Карренбауер не говорить про те, наскільки небезпечною буде така операція і наскільки високий ризик вона нестиме для наших солдатів», — заявила в понеділок «Frankfurter Allgemeine Zeitung» співголова SPD Саскія Ескен.

Читайте також: «Німеччина відкидає можливість сплатити Греції відшкодування за Другу світову війну»

Опитування, проведене інститутом дослідження думки YouGov, показує, що 55% німців проти розширення участі Бундесвера у вирішенні зовнішньополітичних проблем, і 27% дотримуються протилежної думки.

Be the first to comment on "Німецький міністр виступає за розгортання підрозділів Бундесвера в Африці"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**