Німецька контррозвідка застерігає перед «радикалізованими дітьми»

Біженці в НімеччиніБіженці в Німеччині

Німецька контррозвідка застерігає перед дітьми з ісламістських сімей та бачить в них «потенціальну загрозу, яку не можна ігнорувати». З цієї причини члени фракції ХДС/ХСС у Бундестазі хочуть скоротити до 14 років вік, починаючи з якого можна перевіряти підозрілих осіб.

Читайте також: «Німеччина вимагає закриття атомних електростанцій у сусідів»

У новій доповіді Федерального відомства з охорони Конституції її автори звертають увагу на ознаки, які свідчать про «швидку та ранню радикалізацію підлітків і молоді» з ісламських сімей, які мешкають в Німеччині. За даними контррозвідки, дітям «від народження накидають екстремістський світогляд, який дозволяє насильство над іншими та виключення всіх, хто не належить до цієї групи». Про цю доповідь інформують ЗМІ з медіа-групи Funke.

У своїй заяві для медіа-групи Funke глава контррозвідки Ганс-Георг Маасен заявив, що соціалізація дітей в ісламістському середовищі «є причиною для занепокоєння, і тому в найближчі роки це буде непростим викликом і для Федерального відомства з охорони Конституції». У грудні минулого року Маассен попередив про небезпеку, пов’язану з жінками і дітьми бойовиків так званої Ісламської Держави в Сирії або Іраку, яких ​​їхні чоловіки та батьки відправили до Німеччини.

ХДС/ХСС

ХДС/ХСС

Читайте також: «У Німеччині очікують зростання кількості нелегальних мігрантів»

У недавній доповіді за 2017 рік контррозвідка оцінює кількість таких дітей біля 300. Незалежно від цього, вона привертає увагу до загрози з боку тих сімей, які не брали участь в бойових діях в Сирії чи Іраку, але постійно перебували в Німеччині.

У цій доповіді християнсько-демократичні політики бачать аргументи для зменшення віку, з якого контррозвідка може перевіряти підозрілих осіб до 14 років. За це рішення виступають державний секретар Міністерства внутрішніх справ Стефан Майєр з ХСС та Патрік Сензбург з ХДС. Останній запевнив, що мова йде не про криміналізацію дітей, а про «захист нашої країни від серйозної загрози».

Читайте також: «Німеччина вирішила відправити війська до Сирії»

Берлін

Берлін

На даний момент співробітникам контррозвідки дозволяється перевіряти чотирнадцятирічних підлітків лише в Баварії. Газети медіагрупи Funke повідомляють, що міністр внутрішніх справ Північного Рейну-Вестфалії Герберт Реул з ХДС розглядає питання про впровадження такого підходу і в його федеральній землі. «Хлопці та дівчата, які повертаються з районів, де точиться громадянська війна, часто зазнавали насильства, а в гіршому випадку вже радикалізовані, — каже Реул. — Тому, на жаль, ми повинні допустити, що у їхньому випадку психологічний бар’єр проти застосування насильства знижений». Він підкреслив, що влада потребує інструментів, які уможливлять  «привертання уваги до травмованих та схильних до насильства осіб до 14 років, які повернулися до Німеччини».

Be the first to comment on "Німецька контррозвідка застерігає перед «радикалізованими дітьми»"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**