Нідердандська Об’єднана слідча група опублікувала нове фото «Бука», який збив малайзійський авіалайнер

Нове фото «Бука»Нове фото «Бука»

Вчора Об’єднана слідча група (JIT) з розслідування кримінальної справи, яке здійснюється під керівництвом Голландії в справі збиття літака «Малазійських авіаліній» MH17 над Україною опублікувала нову фотографію російської пускової установки «Бук», яка збила літак в день трагедії. Зображення показує правий бік «Бука», який 17 липня 2014 року на Східній Україні перевозить білий вантажний автомобіль Volvo. Також на фотографії видно блакитний мінівен Volkswagen, який в той день супроводжував «Бук». Це зенітно-ракетний комплекс «Бук 332», раніше ідентифікований компанією Bellingcat як «Бук 3 × 2», який належить 53-й бригаді протиракетної оборони, яка розташована в російському Курську.

Читайте також: «Росія повинна визнати провину за Боїнг МН-17 — Ебботт»

Представники JIT повідомили, що фотографія «можливо була зроблена 17 липня 2014 року в місті Макіївка, Україна». Аналізуючи ідентифікаційні дані «Бука» на фотографії JIT та порівнявши його з двома відеороликами, які було знято один в Росії та другий в м. Торез (Україна) стає зрозумілим, що на всіх трьох матеріалах зображено одну й ту саму ракету. Проте незрозуміло, чи було сфотографовано «Бук» у м. Макіївка, яка розташована на схід від Донецька.

Фотографія можливо була зроблена 17 липня 2014 року

Фотографія можливо була зроблена 17 липня 2014 року

Читайте також: «Звіт Нідерландів з MH17 готовий, але поки не опублікований»

Як зазначає сайт bellingcat.com, до сьогоднішнього дня було мало сумнівів у тому, що авіалайнер MH17 знищив російський «Бук 332». А після демонстрації дев’ятої частини візуальних доказів, в яких демонструється зброя, що належить російським армійським підрозділам у Східній Україні, місця для сумнівів не залишилося зовсім.

Читайте також: «Бук», яким збили малайзійський «Боїнг», належить 53-й російській бригаді»

Якщо ви маєте інформацію про цю фотографію або про місце, де вона була зроблена повідомте про це Об’єднаній слідчій групі на електронну скриньку contact@jitmh17.com.

Порівняння фотографій

Порівняння фотографій

Be the first to comment on "Нідердандська Об’єднана слідча група опублікувала нове фото «Бука», який збив малайзійський авіалайнер"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**