Нові факти про смерть російського журналіста. Напередодні будинок, де він мешкав, відвідали люди в масках

Максим БородінМаксим Бородін

Днями російські ЗМІ повідомили про загибель Максима Бородіна — журналіста, який писав, серед іншого, про смерть російських найманців у Сирії. Він нібито випав з вікна у своїй квартирі. Напередодні журналіст зателефонував своєму другові і сказав, що в будинку, де він жив, були люди з зброєю.

Читайте також: «Росія погрожує НАТО»

В’ячеслав Башков, активіст місцевої групи спостерігачів за виборами, описав на Facebook перебіг своєї останньої розмови з Бородіним. За його даними, 11 квітня — за день до своєї смерті — о 5 години ранку до нього зателефонував Максим «і занепокоєним голосом сказав, що його оточили офіцери безпеки, на балконі стоїть озброєна людина, а на сходах — люди у камуфляжі та масках». Як зазначає Башков, Бородін подумав, що ці люди чекають лише на дозвіл суду, щоб увійти в його квартиру. У зв’язку з цим він попросив Башкова знайти для нього гарного юриста.

Максим Бородін та В’ячеслав Башков

Максим Бородін та В’ячеслав Башков

«Минула година, Бородін зателефонував і сказав, що він помиляється, мабуть, це були якісь навчання і вибачився», — говорить Башков. Однак після цієї бесіди Башков не мав жодного контакту з журналістом. Через два дні засоби масової інформації повідомили, що Максим Бородін випав з балкона.

Читайте також: «Росія заважає польотам американських дронів у Сирії»

Потім Башков поїхав у відділення міліції, де, як каже, його зустріли грубощами. «У якийсь момент я зрозумів, що мене залякують», — написав він.

«Після спілкування з колегами Максима та іншими журналістами я прийшов до висновку, що був останньою людиною, з якою він говорив», — сказав Башков, хоча і зауважив, що цю інформацію треба перевірити.

Повідомлення про смерть Бородіна

Повідомлення про смерть Бородіна

«Треба точно з’ясувати, чи хтось допоміг йому випасти з балкона», — написав він і закликав повідомити йому всю інформацію про те, що трапилося з Максимом 11 квітня після їхньої бесіди.

Читайте також: «Росія втрачає мільярди на американських санкціях»

Максим Бородін помер 12 квітня за нез’ясованих обставин. Відомо лише, що квартира в день його смерті була закрита зсередини. Поліція заявляє, що смерть була випадковою.

Be the first to comment on "Нові факти про смерть російського журналіста. Напередодні будинок, де він мешкав, відвідали люди в масках"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**