Нинішній олігархічний режим продовжує русифікаторську політику Партії регіонів

парламентУ Верховній Раді

У Дніпрі з’явилися листівки, в яких Порошенка критикують за погане голосування його фракції у Верховній Раді за квоти для української пісні на радіо. Президент на них зображений в образі царя-русифікатора Петра I.

Читайте також: «Блогер: діти Порошенка навчаються в Англії, але числяться відмінниками в київській школі»

Як говориться в листівках, зараз на радіо звучить тільки 5% пісень українською мовою. Підтримуваний громадськістю законопроект 3822 передбачав введення обов’язкової квоти для української пісні на рівні 35%. Але президентська фракція дала за нього мало голосів. При цьому більшість депутатів з БПП підтримали «альтернативний» законопроект 3822-1. Він враховує інтереси радіогруп, орієнтованих на російськомовний контент. У законопроекті також істотно зменшено квоти пісень українською мовою.

русифікація

Листівка

Читайте також: «Мовна ситуація в нинішній Білорусі»

Цими листівками громадськість закликає Президента вплинути на свою політичну силу у ВРУ та підтримати українську мову і пісню. Крім Дніпра, листівки вже розповсюдили в Києві, Харкові, Луцьку, Житомирі, Броварах, Одесі, Кіровограді, Херсоні, Львові, Черкасах.

Читайте також: «Про що забув сказати президент у своєму виступі»

обмоскалення

В Україні триває русифікація

1 Comment on "Нинішній олігархічний режим продовжує русифікаторську політику Партії регіонів"

  1. Олександр | 13/06/2016 at 09:35 | Ответить

    Цей факт доводить, що проєвропейська влада не означає проукраїнська. Теперішня влада ще гірша попередньої. Ліберал не може бути патріотом. Патріотизм — це самообмеження, самопожертва, а це суперечить з ліберальною ідеєю безмежної свободи особистості, ліберальному культу гедонізму (культ насолод і розваг).

Leave a comment

Your email address will not be published.

**