«Нестле» вирішила усунути християнський символ з упаковки своєї продукції

«Нестле» вилучила зображення хреста з грецької упаковки йогурту«Нестле» вилучила зображення хреста з грецької упаковки йогурту

Відповідно до тенденції, що останнім часом зростає в Європі та полягає в забороні християнських символів для уникнення образ чиїхось почуттів, «Нестле» вилучила зображення хреста з грецької упаковки йогурту, на якій розміщено фото православної церкви на острові Санторіні.

Читайте також: «Українці в Хорватії»

Усунувши хрест, компанія «Нестле» — найбільший в світі виробник продуктів харчування та напоїв — змавпувала подібне рішення мережі супермаркетів-гігантів Lidl, представники якої пояснили усунення хреста прагненням «не зашкодити почуттям віруючих, які належать до інших релігій».

Представник Lidl, яка має сотні магазинів по всій Європі, зазначив: «Ми уникаємо використання релігійних символів, тому що не хочемо ображати чиїхось релігійних переконань». І додавав: «Ми — компанія, яка поважає різноманітність, і це підтверджує дизайн упаковки».

Проте заборона на зображення хреста саме і є нищенням різноманітності та відмовою визнати історичну, культурну та релігійну важливість символу.

Це не перший християнський символ, який усувається або критикується, щоб «не зашкодити іншим релігіям».

Читайте також: «Християнська міліція проти Ісламської Держави»

«Нестле»

«Нестле»

Як зазначає European Post, дії «Нестле» є лише останніми з низки спроб цензурування християнських символіки, як правило, в ім’я терпимості та різноманітності.

У Великій Британії постачальник посуду був витіснений з ринку через його відмову припинити продаж кавових кружок Knights Templar, на яких зображено хрест, а також латинську цитату з біблійної «Книги Псалмів». 57-річна Тіна Гейл отримала наказ прибрати з продажу такі кружки, бо вони «можуть засмутили мусульман».

У британських школах відмовляються від позначення історичного часу термінами «до народження Христа» та «після народження Христа», щоб не ображати нехристиян. Традиційну термінологію BC, Before Christ («до народження Христа») та AD, Anno Domini (в році Господньому) було замінено на політкоректні BCE, Before the Common Era (до нашої ери) та CE, Common Era (наша ера).

Місцеві органи влади, відповідальні за програми релігійного виховання, заявили, що старі назви можуть ображати меншини або атеїстів. Колишній архієпископ Кентерберійський лорд Джордж Кері називав це рішення «великим соромом».

Хрест на церкві, зафотошоплений компанією Lidl

Хрест на церкві, зафотошоплений компанією Lidl

Читайте також: «Африка — найбідніший і найнебезпечніший регіон планети»

Нещодавно школа у Флоренції (Італія) скасувала відвідування музею на тій підставі, що сакральне мистецтво, таке, наприклад, як картина «Біле Розп’яття» Марка Шагала, може засмутити некатолицьких студентів.

Be the first to comment on "«Нестле» вирішила усунути християнський символ з упаковки своєї продукції"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**