Неповнолітні мігранти коштують Франції два мільярди євро на рік

МігрантиМігранти

Цифри, оприлюднені Асамблеєю французьких департаментів (ADF), показують, що неповнолітні мігранти коштують французьким платникам податків два мільярди євро на рік.

Читайте також: «Друг Путіна Депардьє заявив, що мігранти є надією для Європи»

Наразі у Франції проживає біля 41 000 мігрантів, які не досягли 18-річного віку. 95% з них — чоловіки. Це коштує французькій державі близько 50 000 євро на рік, повідомляє Agence France-Presse.

Більшість неповнолітніх мігрантів походять з Африки на південь від Сахари, вони складають від 15% до 20% усіх неповнолітніх, які отримують соціальну допомогу у Франції.

ADF зазначає, що з часів мігрантської кризи у 2015 році кількість неповнолітніх мігрантів, якими має опікуватися держава, різко зросла, і цей показник з 2016-го по 2017 рік збільшився на 74%.

Agence France-Presse

Agence France-Presse

Коли неповнолітній мігрант приїжджає до французького департаменту, уряд має п’ять днів, щоб поговорити з ним та дізнатися деталі його походження.

Читайте також: «У ФРН мігранти становлять 8,5% підозрюваних у злочинах»

З січня департаменти також можуть запитувати біометричні дані, такі як відбитки пальців, щоб визначити їх походження, і за рішенням суду можуть проводити тести для визначення віку мігрантів.

За даними ADF, приблизно половина мігрантів, вік яких перевіряли, виявилися дорослими.

На початку цього року в місті Ангулем, на південному заході Франції, мігрант намагався стверджувати, що йому 17 років, але коли влада порівняла його відбитки пальців з паспортом, який він раніше використовував, то виявилось, що насправді він має 47 років.

Кот-д’Івуар

Кот-д’Івуар

Минулого року в квітні поліція Монпельє викрила мережу мігрантів, які використовували підроблені документи та стверджували, що вони неповнолітні. Підробленими документами їх забезпечував державний службовець в Кот-д’Івуар, який був заарештований.

Читайте також: «Під час безладів на острові Лесбос мігранти поранили кілька грецьких поліцейських»

У минулому році у Франції було зареєстровано рекордну кількість нових прохань про притулок. 123 625 мігрантів подали заяви про надання притулку, що на 22,7% більше, ніж у 2017 році, який також став рекордним роком.

 

Be the first to comment on "Неповнолітні мігранти коштують Франції два мільярди євро на рік"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**