На окупованому Донбасі роздаватимуть російські паспорти

Російський паспортРосійський паспорт

Очікується, що відповідне розпорядження Путін підпише відразу після завершення президентських виборів в Україні.

Читайте також «Війна на Донбасі в міжнародному контексті»

Про плани Кремля повідомляє впливова російська газета «Комерсант». Видання, посилаючись на добре проінформовані джерела, стверджує, що мешканці так званих «днр/лнр» зможуть отримати в спрощений спосіб російські паспорти. Ця інформація свідчить про те, що відповідне розпорядження вже знаходиться на робочому столі російського президента. Очікується, що Путін підпише його одразу після другого туру президентських виборів в Україні, який відбудеться в цю неділю.

«Рускій мір»

«Рускій мір»

Заявникам на одержання російського паспорту в спрощений спосіб не доведеться доводити, що вони постійно мешкають у Росії, а також підтверджувати знання російської мови і наявність місця роботи в Росії. Досить того, що вони матимуть паспорт сепаратистських територій і здадуть свої українські паспорти.

Читайте також «На Донбасі необхідні миротворці. Зголосилося декілька країн»

Незалежність так званих «днр/лнр», проголошену влітку 2014 року, визнав лише окупований Росією в 2008 році грузинський регіон Південна Осетія.

Наразі Україна не контролює чотириста кілометрів ділянки кордону з Росією, через яку на Донбас постійно підвозиться російська зброя та боєприпаси.

 

Be the first to comment on "На окупованому Донбасі роздаватимуть російські паспорти"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**