На нових фото з Марса зафіксовано дивний об’єкт

Марсохід CuriosityМарсохід Curiosity

Марсохід Curiosity надіслав на Землю дивну фотографію, на якій зафіксовано об’єкт, який напевно не є природним феноменом. Він виглядає як оброблена частина або фрагмент покриття якогось механізму.

Читайте також: «NASA відправить на Марс спеціальний вертоліт»

Незвичайна фотографія, на якій зображено фрагмент пристрою, була зроблена 1 березня 2019 року за допомогою однієї з камер марсохода Curiosity. Вона викликала інтерес уфологів, які вважають, що це може бути артефакт попередньої марсіанської цивілізації.

Марсіанський уламок

Марсіанський уламок

Читайте також: «Вчений звинувачує NASA у приховуванні частини інформації, отриманої з Марса»

Можна з певністю стверджувати, що незвичний предмет не є каменем. Він виглядає як шматок металу, вирваний з якогось пристрою. Можна побачити сліди механічної обробки і круглий отвір у середині. Згідно з першим припущенням, це може бути частина марсохода, але важко сказати, яка саме. Крім того, ніколи не повідомлялося про те, що від Curiosity колись відпадали якісь дрібні частини.

Читайте також: «NASA показала нові фотографії, зроблені на Марсі»

Безсумнівно, це одне з найбільш інтригуючих відкриттів на фотографіях з Марса, які були зроблені в останні роки. Якщо NASA не підтвердить, що фрагмент, сфотографований Curiosity, є частиною марсохода, то можна припустити, що це або залишки якогось орбітального космічного апарата, або ми маємо справу з реліктом стародавньої марсіанської технічної цивілізації.

Be the first to comment on "На нових фото з Марса зафіксовано дивний об’єкт"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**