На Луганщині підірвано поїзд з російськими найманцями і технікою

ff63d19afbaa6998c73d14ce5a4556f71436017842

На перегоні Вальяново-Дар’ївка, що на Луганщині «козаки» А. Гайдея підірвали поїзд, який віз на ротацію російських «добровольців» і військову техніку.

Про це повідомляє Іnformator, з посиланням на закритий джерело.

Між так званими «донськими козаками», які підпорядковувалися бойовику А. Гайдею і російсько-терористичним угрупованням «ЛНР» тривають протистояння. Так, на цей раз «козаки» підірвали поїзд, який віз на ротацію російських «відпускників» і військову техніку. У результаті вибуху багато російських найманців отримали поранення. Точна кількість постраждалих поки невідома.

За інформацією джерела, вибух був організований «козаками» з метою дискредитації лідера «ЛНР» Ігоря Плотницького.

Відзначимо, підрив стався ще 30 червня о 23:00. Проросійські ЗМІ повідомляли про цей інцидент, приписавши підрив українським диверсантам, які нібито пробралися в глибокий тил «ЛНР», подолавши кілька десятків кілометрів по окупованих територіях. Про потерпілих сепаратисти промовчали, зазначивши лише про пошкодженні рейки і вартість завданих збитків — 2,4 тис. грн.

Нагадаємо, в окупованому Свердловську російські спецслужби проводять зачистку «козаків». Усі вулиці міста заповнені людьми у формі з написами «поліція», «Беркут», «ГИБДД». Цілком можливо, що зачистка пов’язана з підривом поїзда.

Be the first to comment on "На Луганщині підірвано поїзд з російськими найманцями і технікою"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**