На канадське узбережжя хвилі викинули чотирнадцяту відрізану людську стопу

КанадаКанада

Чоловік, який прогулювався уздовж пляжу Брікярд на острові Габріола (Канада) натрапив на жахливу знахідку. Морська вода викинула на берег людську ногу у туристичному взутті. Як з’ясувалося, це вже чотирнадцята подібна знахідка за останні одинадцять років, — повідомляє «The New York Times». Однак раніше ноги були взуті у кросівки.

Читайте також: «Парламент Канади може скасувати візи для українців»

Припускають, що обрубки ніг, які з’являються на узбережжі, є ефектом цунамі. Деякі ЗМІ стверджують, що це можуть бути частині тіла жертв торговців людьми, якоїсь жорстокої мафії, божевільного фетишиста або серійного вбивці. ЗМІ повідомляли, що плаваючі стопи ніг могли належати людям, які померли внаслідок трагедій на морі або авіакатастроф.

Узбережжя Британської Колумбії

Узбережжя Британської Колумбії

Представник канадської поліції Енді Уотсон на цьому тижні заявив, що у всіх попередніх випадках було виключено злочини. За словами слідчих, ноги належали людям, які покінчили життя самогубством або зазнали нещасних випадків.

Канадська поліція зараз намагається знайти людину, якій належала стопа та визначити потенційну причину її смерті. Поліція має перевірити можливий зв’язок знайденої ноги з людьми, які числяться загиблими. Дотепер було ідентифіковано дев’ять стоп. Дві з них належали одній особі. Не всі знайдені частини тіла належали канадцям.

Читайте також: «Канада створює центр для боротьби з російською пропагандою»

Незрозуміло, чому так багато людських ніг було виявлено саме на узбережжі Британської Колумбії. На думку слідчих, зараз немає підстав вважати, що окремі випадки пов’язані один з одним.

Мапа Канади

Мапа Канади

Be the first to comment on "На канадське узбережжя хвилі викинули чотирнадцяту відрізану людську стопу"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**