На Землі зростає середня температура

ПотеплінняПотепління

Середня температура нашої планети зростає. Як наслідок, вчені відзначають танення антарктичного льоду.

Читайте також: «NASA: Вода є на усій поверхні Місяця»

2017 рік став другим найтеплішим після початку збору даних та проведення аналізів, тобто з 1880 року. За даними вчених з Американського космічного агентства (NASA) та Інституту космічних досліджень Годдарда (GISS) в Нью-Йорку, середня глобальна температура в 2017 році була на 0,9 ᵒ С вище, ніж у 1951-1980 роках.

Зростання глобальної температури робить процес танення льоду в Антарктиді надзвичайно швидким. У 1992-2007 роках вчені проводили контроль маси льодовикового покриття. Це дозволило зробити висновки, що глобальний рівень води за цей період збільшився на 7,6 міліметра. Якщо всі ресурси замороженої води, зібраної в Антарктиді, раптово розчиняться, рівень води в усьому світі збільшиться на 85 метрів.

NASA

NASA

Аналіз вчених NASA включає вимірювання температури за допомогою 6300 метеорологічних станцій, дані та спостереження від суден на морі та вимірювання температури на антарктичних дослідницьких станціях. Ці дані аналізуються за допомогою алгоритму, який враховує розподіл станцій у всьому світі та наявність міських теплових островів.

Читайте також: «Жінка подала в суд на NASA через пил з Місяця»

NASA використовує методологію дослідження, згідно з якою Земля розглядається як сполучена система. Агентство також застосовує наземний та повітряний моніторинг, розробляє нові способи спостереження та вивчення Землі, використовуючи довгострокові регістри даних та інструменти комп’ютерного аналізу, щоб краще зрозуміти, як змінюється наша планета.

 

Be the first to comment on "На Землі зростає середня температура"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**