На Донбасі спостерігається дезертирство серед російських військових

Російські військовослужбовці залишають місця проходження службиРосійські військовослужбовці залишають місця проходження служби

Один з офіцерів армії Росії залишив військову частину зі зброєю.

Читайте також: «Аваковці побили учасників блокади окупованих територій Донбасу»

Про те, що російські військовослужбовці залишають місця проходження служби на своїй сторінці в Facebook відзначило Головне управління розвідки Міноборони України.

Розвідка повідомляє, що кадрові російські військові перебувають в поганому морально-психологічному стані. Солдати і офіцери ворожої армії незадоволені тим, що їм доводиться служити на Донбасі, скаржаться на постійні затримки у виплаті зарплати. Крім того, останнім часом спостерігаються конфліктні ситуації, які виникають між російськими військовими і місцевими бойовиками, що входять до складу першого і другого армійського корпусу армії Росії.

З огляду на це, у багатьох російських військовослужбовців здають нерви. Одні дезертирують, а інші здійснюють самогубства. Так, розвідка зафіксувала черговий випадок самовільного залишення місця служби офіцером ЗС РФ.

У багатьох російських військовослужбовців здають нерви

У багатьох російських військовослужбовців здають нерви

Читайте також: «На Донбасі російські окупанти застосували зброю проти мирного населення»

«Командир взводу 9-го окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК самовільно залишив військову частину зі зброєю», — йдеться в повідомленні.

Крім того, офіцери з’єднань і частин 1-го армійського корпусу вимагають від керівництва переведення в підрозділи, які беруть участь в бойових діях в Сирії.

Нагадаємо, нещодавно Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило, що діяльністю самопроголошеної влади «Л/ДНР» незадоволені жителі Донецької та Луганської областей.

Відзначимо, що співробітники центру «Миротворець» відзначили цікаву закономірність — дедалі частіше на церемоніях нагородження бойовики і їхні посібники з відеозаписів стали вирізати імена і прізвища. Однак експерти «заспокоїли» бойовиків — без визнання вони не залишаться завдяки програмі по розпізнаванню осіб.

Читайте також: «Погоджено документ про розведення військ на Донбасі»

Діяльністю самопроголошеної влади «Л/ДНР» незадоволені жителі Донецької та Луганської областей

Діяльністю самопроголошеної влади «Л/ДНР» незадоволені жителі Донецької та Луганської областей

Be the first to comment on "На Донбасі спостерігається дезертирство серед російських військових"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**