На Донбасі російські окупанти застосували зброю проти мирного населення

військоВійськова розвідка України
АТО

П’яні бойовики

Головне управління розвідки повідомило про три випадки застосування зброї проти мирного населення Донецької області військовослужбовцями Збройних сил Російської Федерації. У результаті один місцевий житель отримав вогнепальне поранення, а двоє російських військових — важкі травми.

Читайте також: «В ООН назвали кількість жертв війни на Донбасі»
На території окупованої Донецької області зафіксовано низький рівень дисципліни в частинах Першого армійського корпусу Збройних сил Російської Федерації. Його військовослужбовці зловживають спиртними напоями, в результаті цього виникає чимало побутових конфліктів з місцевим населенням.

Зокрема, 9 травня було зафіксовано три випадки застосування зброї російськими військовими проти цивільного населення.

Читайте також: «Ніхто з неатестованих міліціонерів не захотів їхати на Донбас»

«9 травня зафіксовано 3 випадки застосування зброї проти місцевих цивільних з боку військовослужбовців 1-го і 2-го мотострілкових батальйонів 3-ї окремої мотострілкової бригади (Горлівка) в населених пунктах Горлівка і Єнакієве, а також 11-го окремого механізованого полку (Макіївка) в місті Донецьк», — повідомляє ГУР.

У результаті даних дій один місцевий житель отримав легке вогнепальне поранення, а двоє російських військовослужбовців — важкі травми. Також було пошкоджено два легкових автомобіля.

Нагадаємо, 9 травня під час святкування так званого «дня пабєди» представники незаконних збройних формувань активно пиячили, чим скористалися місцеві жителі. Так в Куйбишевському районі було пограбовано двох бойовиків.

Читайте також: «Гаазький трибунал почав вивчення матеріалів про злочини Росії на Донбасі»

Росія

Російський воєнизований клоун

 

Be the first to comment on "На Донбасі російські окупанти застосували зброю проти мирного населення"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**