На Донбасі біля Бахмутського шосе українські військові виявили сербських снайперів

У зоні АТОУ зоні АТО

На 31-му контрольно-пропускному пункті на Бахмутській трасі було помічено групу сербських снайперів. Цю інформацію українська волонтерська організація «Повернись живим» отримала від офіцерів розвідки.

Читайте також: «Сценарій Кремля: Вдарити по Косово, щоб ослабити НАТО»

«Вони прибули пару тижнів тому, є точна інформація, що це серби. У грудні минулого року ця група діяла в Донецькій та Луганській областях», — заявив один з працівників спецслужб.

Цілком ймовірно, що це ті самі сербські найманці, які відповідають за вбивство шести українських солдатів у Донецькій області. «Я не можу розкрити деталей, але ці найманці вже є відповідальними і продовжують нести відповідальність за пролиття крові на нашій землі», — додало джерело в розвідці.

Белград

Белград

Читайте також: «Російська політика стосовно Сербії: м’яка сила та тверді інтереси»

У жовтні 2017 року речник Служби безпеки України зазначив, що з початком воєнного конфлікту на Донбасі понад 300 сербських громадян воювали на території, що контролюється «ЛНР». Посол України в Сербії неодноразово відмовлявся коментувати інформацію про участь її громадян у війні на Донбасі.

Читайте також: «Сербія погрожує застосувати війська для захисту сербів в Косово»

Прокуратура Сербії заявила, що з кінця 2014 року було порушено 45 справ проти найманців, які брали участь у військових конфліктах за кордоном, у тому числі і на Донбасі. Проте жодного з них поки що не було засуджено.

Найважливішим інструментом впливу, який Москва використовує для зміцнення своїх позицій серед сербів є релігійна близькість, а також симпатія до Росії та її політики

Найважливішим інструментом впливу, який Москва використовує для зміцнення своїх позицій серед сербів є релігійна близькість, а також симпатія до Росії та її політики

Be the first to comment on "На Донбасі біля Бахмутського шосе українські військові виявили сербських снайперів"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**